مردی متهم به حمله به کارمندان سابق مزرعه گربه ماهی در می سی سی پی

[ad_1]

شهرستان تونیکا، خانم– دو کارمند سابق در یک مزرعه گربه ماهی در می سی سی پی می گویند که مردی پس از آن که برای گرفتن آخرین حقوق خود رفتند به آنها حمله کرد.

پس از اینکه وید و کو به مزرعه گربه‌ماهی برکه در بزرگراه 4 در تونیکا کانتی رفتند تا آخرین دستمزد خود را پس از پایان کار دریافت کنند، بیلی وید با تلفن همراه مردی که شی سنگینی را در دست دارد و شیشه جلوی ماشین دیلن کو را می‌کوبد، گرفت. هفته زودتر

وید گفت: “تمام چیزی که ما به آنجا رفتیم چک هایمان بود و فکر نمی کردم شیشه جلوی رفیقم به خاطر این کار شکسته شود.”

کول گفت: “فقط پرداختی اضافه نمی شد. ما صورتحساب هایی برای پرداخت داشتیم و این پرداخت ها آن صورت حساب ها را پرداخت نمی کرد.”

آن زوج به من گفتند که از مدیر فرار می‌کنند و احساس می‌کنند که متوقف شده‌اند.

  “میشه لطفا چک هایمان را بگیریم؟ و او گفت، “وقتی من وقت داشته باشم، چک Fing خود را دریافت می کنی.” و بعد ما رفتیم،” کول گفت.

  کول گفت که ناگهان یک پیکاپ سفید رنگ آنها را مسدود کرد و آنها سعی کردند از پارکینگ خارج شوند.

  کول گفت: “او به سمت کامیونش رفت و یک لاستیک، یک تریلر را گرفت و به سمت شیشه جلوی من رفت و شیشه جلوی من را شکست و سپس گفت “F را بیرون بیاور.”

  کول گفت که این مرد به او حمله فیزیکی کرد و به دنبال وید رفت.

  او گفت: “او از روی من پرید و از روی او پرید و مثل این بود که می خواهد تلفن را از او بگیرد و من حدس می زنم تلفن او را نابود کنیم زیرا ما فیلمی از او داشتیم که کاری انجام می دهد.”

  هر دو مرد گفتند که با شیشه های شکسته پوشیده شده بودند و بریدگی های جزئی داشتند.

  ما با مردی که کارمندان سابق می گویند به آنها حمله کرده بود، برخورد کردیم، اما او از صحبت با ما خودداری کرد و گفت که قبلاً با پلیس صحبت کرده است.

  اداره کلانتری شهرستان تونیکا در حال تحقیق است و کو و وید هر دو قصد دارند اتهاماتی را مطرح کنند. در حالی که شیشه جلوی کول تعمیر شده است، نظر او درباره عدالت عادلانه شکسته است.

  او گفت: “او حتی دستگیر نشد. من احساس می کنم اگر حتی سایه ای از کارهای او انجام می دادم دستگیر می شدم.”

  سخنگوی کلانتری شهرستان تونیکا گفت که تحقیقات فعال و ادامه دارد. آنها گفتند که تاکنون احضاریه یا حکمی صادر نشده است.

  [ad_2]

  Leave a reply