مردی در مرکز توسعه مانور کانتون به جرم جنسی اعتراف کرد

[ad_1]

کانتون، خانم (WJTV) – دادستان ناحیه مدیسون و رانکین، بابا براملت، اعلام کرد که مردی به تجاوز به یک زن در مرکز توسعه کانتون مانور در کانتون اعتراف کرده است.

آنتون هریس، 35 ساله، به جرم داشتن اسلحه گرم به عنوان یک عادت غیرخشونت آمیز اعتراف کرد.
به گفته براملت، هریس توسط قاضی استیو رتکلیف به حداکثر 40 سال برای هر جرم محکوم شد تا بدون صلاحیت برای آزادی مشروط خدمت کند.

هریس اوایل سال جاری پس از اینکه بازرسان گفتند او در 13 ژانویه 2022 به عنوان یک استخدامی جدید برای خانه سالمندان ظاهر شد، دستگیر شد. پس از دسترسی به این مرکز، بازرسان گفتند هریس به یک زن 29 ساله مقیم تجاوز کرد.

کارکنان پرستاری در Canton Manor یک کاندوم استفاده شده را در سطل زباله قربانی پیدا کردند که آنها را در مورد تجاوز جنسی آگاه کرد. شواهد پزشکی قانونی DNA هریس را با صحنه جنایت مرتبط می کند.

هنگامی که مأموران شب بعد هریس را پیدا کردند، گفتند که او یک تفنگ دستی در صندلی راننده ماشینش دارد. او پیش از این دو بار به جرم داشتن سلاح گرم محکوم شده بود.

«آنتون هریس هر روز مستحق حکمی است که دریافت کرده است. من قدردان هستم که کارکنان خانه سالمندان کانتون مانور و اداره پلیس کانتون در تحقیقات خود بسیار سریع و دقیق عمل کردند. این به آزمایشگاه جنایی اجازه داد تا DNA هریس را بدست آورد و از محکومیت در این پرونده اطمینان حاصل کند. هریس حداقل به سه جنایت قبلی در خارج از تگزاس محکوم شده بود. براملت گفت: این جنایتکار شغلی، کارمندان خانه سالمندان کانتون مانور را به آزار جنسی یک بزرگسال آسیب پذیر فریب داد.

[ad_2]

0 comments to مردی در مرکز توسعه مانور کانتون به جرم جنسی اعتراف کرد

Leave a reply