مردی حمله به خانه در میان 6 تیراندازی مرگبار می سی سی پی را بازگو می کند

[ad_1]

آرکابوتا، خانم. (AP) – دوست پسر او روز شنبه به آسوشیتدپرس گفت، مقامات می گویند که یک مرد مسلح شش نفر را در می سی سی پی کشته است که به خانه همسر سابقش حمله کرد، با قنداق اسلحه سر دوست پسرش را کوبید و سپس به سر او شلیک کرد.

تیراندازی مرگبار دبرا کرام 60 ساله در خانه ای که با دوست پسرش جورج درین در Coldwater، در روستایی در شمال می سی سی پی، مشترک بود، چندین سال پس از طلاق او از مردی که مقامات به عنوان عامل تیراندازی، ریچارد دیل کرام، 52 ساله شناسایی شده بودند، رخ داد. از آب سرد درن گفت که قتل دوست دخترش – که او اغلب همسرش را صدا می کرد – “واقعی به نظر نمی رسید” در حالی که او روی زمین خانه آنها دراز کشیده بود و خون آلود و گیج شده بود.

درن گفت که ریچارد کرام مستقیماً از یک فروشگاه رفاه در نزدیکی آرکابوتلا، می سی سی پی آمده بود، جایی که به گفته کلانتر شهرستان تیت، کرام به مردی که روی صندلی راننده یک پیکاپ بیرون نشسته بود شلیک کرد. کلانتر گفت که معاونان کرام را پس از تیراندازی به همسر سابقش در خانه او دستگیر کردند و سپس اجساد دو دست‌کار را که به ضرب گلوله کشته شدند، و همچنین اجساد ناپدری و خواهر ناپدری او را در خانه همسایه پیدا کردند.

او روز شنبه گفت که درن، ریچارد کرام را سال‌ها قبل از شکستن یا لگد زدن درب خانه مشترکش با درن ندیده بود. درن، 64 ساله، بانداژی را روی گوش چپ خود بسته بود و گفت که وقتی کرام فروشگاه رفاه را ترک کرد، مستقیماً به خانه درن آمد، به سمت ایوان دوید و وارد شد. مقامات گفتند که تیرانداز به یک تفنگ ساچمه زنی و دو قبضه اسلحه مسلح بود.

درن گفت که او با کرام دعوا کرد، سرش کوبید و کرام به همسر سابقش شلیک کرد، پس از اینکه به درن گفت سر و صدا نکن و حرکت نکند وگرنه او نیز کشته خواهد شد. درن گفت که کرام بیرون رفت تا پوسته دوم را بیاورد.

درن گفت: «نمی‌توانستم بلند شوم تا کاری انجام دهم. او دوباره بارگیری کرد، به خانه برگشت و از نقطه نظر تیراندازی به سر او شلیک کرد و بلافاصله او را کشت. درست بین اتاق نشیمن و آشپزخانه.”

بازرسان روز شنبه همچنان به دنبال سرنخ هایی بودند که انگیزه این حمله در آرکابوتلا، شهری با 285 نفر جمعیت در 30 مایلی ((50 کیلومتری) جنوب ممفیس بود.

براد لنس، کلانتر شهرستان تیت، روز جمعه در مصاحبه ای گفت: “بدون اینکه بتوانیم بگوییم چه چیزی باعث این اتفاق شد، این بخش ترسناک است.”

کرام به خاطر اولین قتل در خارج از فروشگاه رفاه، کریس یوجین بویس، 59 ساله، از لیکلند، فلوریدا، به اتهام قتل عمدی به زندان افتاد. به گفته کلانتر، برادر بویس در آن زمان همراه او در کامیون بود و متواری شد. لنس اضافه کرد که کرام برادر را در یک منطقه جنگلی تعقیب کرد قبل از اینکه او سالم بگریزد.

علاوه بر همسر سابق کرام، مقامات سایر کشته شدگان را چارلز مانوئل 76 ساله شناسایی کردند. جان روری، 59 ساله; جورج مک کین، 73 ساله; و لیندا مک‌کین، 78 ساله. درن گفت که از اولین تیراندازی که کرام به خانه‌اش هجوم برد، بی‌اطلاع است.

درن گفت ریچارد و دبرا کرام حدود هفت سال پیش، پس از پنج یا شش سال جدایی، طلاق گرفتند. درن گفت که او در ماه اکتبر دچار سکته مغزی شد و هر دوی آنها صبح جمعه در یک جلسه فیزیوتراپی بودند. درن گفت که او یک دختر و یک پسر دارد که در همان نزدیکی زندگی می کنند.

درن گفت که او هفت یا هشت سال است که Crum را ندیده است.

“من فکر کردم این یک عمل تصادفی است. درن گفت: در مورد بقیه چیزها اطلاعی ندارم. “او ما را تنها گذاشت. ما او را تنها گذاشتیم.»

در لابی دفتر کلانتر، نورما واشنگتن به آسوشیتدپرس گفت که بویس برادرزاده او بود. او گفت که او و برادرش، داگ، که در آلاسکا زندگی می‌کند، در شهر بودند تا ملکی را که از عموی متوفی خود به ارث برده بودند، تمیز کنند.

واشنگتن گفت: «من برادرم را از دست دادم و حالا این یکی. “این چیز دیگری بوده است.”

مشخص نبود که آیا کرام یکی از برادران را می‌شناخت.

کلانتر که تمام عمر خود را در این منطقه زندگی کرده و به مدت 25 سال در اجرای قانون خدمت کرده است، گفت که نمی تواند هیچ مشکل قبلی با Crum را به خاطر بیاورد.

به گزارش پایگاه داده آسوشیتدپرس/یو اس ای تودی، ایالات متحده شاهد آغاز مرگبار سال 2023 بوده است، از جمله شش کشتار دسته جمعی در یک دوره سه هفته ای در ماه ژانویه. این قتل جمعی را به عنوان کشته شدن چهار نفر یا بیشتر، بدون احتساب عامل آن، تعریف می کند.

همچنین تعدادی تیراندازی دسته جمعی رخ داده است که در آن افراد کمتری کشته شدند، مانند تیراندازی روز دوشنبه در دانشگاه ایالتی میشیگان که در آن سه نفر کشته و پنج نفر زخمی شدند.

جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا در بیانیه‌ای گفت که او و جیل بایدن، بانوی اول، در سوگ شش قربانی عزاداری می‌کنند و برای بازماندگان دعا می‌کنند. او از کنگره خواست که اکنون در مورد اصلاحات قانون اسلحه برای رسیدگی به آنچه که او «اپیدمی» خشونت اسلحه نامید، اقدام کند.

___

هانا از توپکا، کانزاس گزارش داد. همچنین امیلی واگستر پتوس از جکسون، می سی سی پی نیز مشارکت داشتند. جف امی در آتلانتا؛ و راس باینوم در ساوانا، جورجیا.

[ad_2]

Leave a reply