مردم می سی سی پی خواستار کاهش مصرف گاز طبیعی شدند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – رهبران CenterPoint Energy مردم می سی سی پی را تشویق می کنند تا گاز طبیعی خود را در میان دماهای انجماد حفظ کنند.

رهبران این شرکت می‌گویند که از آنجایی که جبهه سرمای قطب شمال بر ایالت تأثیر می‌گذارد، مصرف بی‌سابقه گاز طبیعی را تجربه می‌کنند.

بو مورفی، معاون رئیس‌جمهور لوئیزیانا و می‌سی‌سی‌پی گاز برای انرژی سنترپوینت گفت: «به منظور جلوگیری از وقفه‌های خدمات، از مشتریان خود می‌خواهیم در این زمان در مصرف انرژی صرفه‌جویی کنند».

رهبران شرکت می سی سی پی را تشویق می کنند تا از نکات صرفه جویی در انرژی زیر استفاده کنند:

  • فیلتر کوره خود را بررسی کنید: فیلتر را تعویض یا تمیز کنید تا جریان هوا خوب باشد که برای کارایی کوره شما ضروری است.
  • پرده ها و پرده ها را در طول روز باز نگه دارید: این به گرمای طبیعی خورشید اجازه می دهد تا خانه شما را گرم کند. شب ها پرده ها و پرده ها را ببندید تا هنگام غروب خورشید گرما را از دست ندهید. همچنین پنکه های سقفی خود را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا هوای گرم به گردش درآید.
  • خانه خود را هوادار تر کنید تا هوای گرم به داخل و هوای سرد خارج شود: از درزگیری یا آبکشی برای آب بندی نشتی در اطراف درها، پنجره ها و سایر منافذ مانند لوله ها یا کانال ها استفاده کنید. دمپرهای شومینه را در صورت عدم استفاده ببندید تا گرما را از دست ندهید.
  • مراقب استفاده از بخاری استخر خود باشید: برای جلوگیری از یخ زدن آب استخر می توانید پمپ های خود را بدون بخاری روشن نگه دارید.

اگر بوی “تخم مرغ گندیده” گاز طبیعی را استشمام کردید، بلافاصله پیاده بروید، به یک مکان امن بروید و با 911 و CenterPoint Energy به شماره (888)-876-5786 تماس بگیرید. از کلیدها یا پریزهای برق، تلفن (از جمله تلفن همراه)، رانندگی یا استارت زدن خودرو در داخل یا نزدیک محل، یا انجام هر کاری که می تواند باعث جرقه شود، استفاده نکنید.

[ad_2]

Leave a reply