مردم می سی سی پی به بسته شدن تنها مرکز سوختگی ایالت واکنش نشان می دهند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – تنها مرکز سوختگی می سی سی پی در اکتبر 2022 بسته می شود.

این مرکز در حال حاضر در مرکز سلامت مریت در جکسون جنوبی واقع شده است. این مرکز از قربانیان سوختگی کودکان و بزرگسالان مراقبت می کند.

می‌سی‌سی‌پی بیش از حد سخت کار می‌کند تا آخرین باشد. ما افراد خوبی داریم، اما به رهبری عالی نیاز داریم تا قدم جلو بگذاریم و از برخی از این ایدئولوژی‌های سیاسی جدا شویم و در واقع بهترین کار را برای مردم انجام دهیم، و مراقبت‌های بهداشتی یک حق است، و مراقبت بهداشتی یک حق است. در اینجا در می سی سی پی مورد نیاز است. مردم می سی سی پی نباید برای مراقبت از سوختگی یا هر گونه مراقبتی به ایالت دیگری سفر کنند.” De’Keither Stamps (D-District 66).

تقریباً یک سوم از کل موارد سوختگی بستری کودکان هستند. برخی از خانواده ها که از این مرکز استفاده کرده اند، خبر تعطیلی این مرکز را دلخراش می دانند.

“یکی از چیزها این است که گوش او واقعاً به شدت سوخته بود. فناوری که آن دکتر استفاده می کرد حتی در همه جا استفاده نمی شود. دانش او چیزی است که این روند را به این وضعیت رسانده است و اکنون دارد ما را ترک می کند. من نمی دانم بچه ها کجا هستند. این چیزی است که من بیش از همه نگران آن هستم، یکی از چیزهایی است که به ما گفتند این است که وقتی یک کودک می سوزد، یک پنجره کوچک از زمان برای حفظ پوست وجود دارد. حالا آنها می خواهند چه کار کنند؟” کریستل رابینسون پرسید که پسرش در سال 2019 در مرکز سوختگی تحت درمان قرار گرفت.

بیمارستان بیانیه زیر را به WJTV 12 News منتشر کرد.

نیازهای پیچیده پزشکی بیماران سوختگی نیاز به حمایت طیف وسیعی از متخصصان دارد – متخصصانی که معمولاً با برنامه‌های سوختگی مانند جراحی پلاستیک مرتبط هستید و سایرین که معمولاً به آنها فکر نمی‌کنید، مانند گوارش، چشم پزشکی و اورولوژی. همه‌گیری COVID-19 و محیط چالش‌برانگیز کارکنان و استخدام، جذب متخصصان مورد نیاز برای حفظ برنامه سوختگی را به طور فزاینده‌ای برای ما دشوار کرده است، که دلیل اصلی این است که ما تصمیم دشواری را برای بستن مرکز سوختگی گرفته‌ایم. قابل اجرا از 14 اکتبر 2022.

خدمات سوختگی، که شامل جراحی سوختگی، آی سی یو و استپ داون، و کلینیک خدمات توانبخشی سوختگی و دست است، در آن زمان فعالیت خود را متوقف خواهند کرد. کلینیک سوختگی به ارائه مراقبت از بیماران فعلی ادامه خواهد داد تا زمانی که آنها به سایر اقدامات پزشک مناسب منتقل شوند.

ما اهمیت خدمات سوختگی برای جامعه و منطقه را درک می کنیم و با سایر ارائه دهندگان منطقه ای در حال گفتگو بوده ایم تا امکان ایجاد یک برنامه سوختگی توسط آنها را بررسی کنیم. ما سپاسگزاریم که توانستیم نیازهای سوختگی و بازسازی بیماران را از ایالت خود و از سراسر منطقه در 14 سال گذشته برآورده کنیم.

مریت سلامت مرکزی

Clarion Ledger گزارش داد که بیماران سوختگی در می سی سی پی به بیمارستان پزشکان در آگوستا، جورجیا، مرکز سوختگی آتش نشانان – منطقه یک بهداشت در ممفیس، تنسی، یا بهداشت ایالات متحده آمریکا در موبایل، آلاباما هدایت خواهند شد.

آخرین روز افتتاح مرکز سوختگی در می سی سی پی 14 اکتبر است.

[ad_2]

Leave a reply