مردان می سی سی پی در پرونده سرقت لوو در چند ایالت متهم شدند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – دو مرد می سی سی پی و یک زن تنسی با اتهام سرقت در هندرسونویل، تنسی روبرو هستند. دستگیری آنها در ارتباط با سرقت های “در مقیاس بزرگ” از فروشگاه های Lowe در می سی سی پی و تنسی انجام شد.

پلیس هندرسونویل گفت ویلیام “کلی” نولان، 50 ساله، دزدی ها را از زندان سامنر کانتی در تنسی سازماندهی می کرد. او قبلاً به دلیل اتهامات سرقت قبلی لو در بازداشت بود. بازرسان گفتند نولان جعل هویت اعضای شرکت های محوطه سازی و ساخت و ساز را برای استفاده از حساب های تجاری آنها در فروشگاه های Lowe در می سی سی پی و تنسی جعل کرده است. گفته می‌شود که نولان از این حساب‌ها برای خرید استفاده می‌کند، از کسی می‌خواهد سفارش‌ها را دریافت کند، سپس کالاها را برای کسب سود بفروشد.

گراهام کلی، 34 ساله، از پرل، و روندا اندرسون، 49 ساله، از لافایت، تنسی، نیز به اتهام کمک به نولان در ارتکاب سرقت دستگیر شدند. پلیس گفت که اندرسون در آن زمان در زندان سامنر نیز زندانی بود. کلی در روز چهارشنبه 18 مه در شهرستان رانکین دستگیر شد. وی به شهرستان سامنر تحویل داده خواهد شد.

نولان به هفت فقره سرقت جنایت، سه فقره سرقت هویت، دو فقره تراکنش مالی حاصل از عواید سرقت جنایی، توطئه برای ارتکاب پولشویی و جرایم خرده فروشی سازمان یافته متهم شد.

کلی و اندرسون به توطئه برای ارتکاب پولشویی متهم شدند.

هر کسی که اطلاعات بیشتری در مورد این پرونده دارد می تواند با اداره پلیس هندرسونویل به شماره (615) -264-5303 یا Crime Stoppers در (615) -594-4113 تماس بگیرد.

[ad_2]