مردانی که در ویدئوی دستگیری MHP ویروسی هستند، به زندان محکوم می شوند

[ad_1]

MCCOMB، خانم (WJTV) – سه برادری که در یک ویدیوی ویروسی دستگیری گشت بزرگراه می سی سی پی (MHP) از مک کامب در ماه اوت ظاهر شدند، به زندان محکوم شدند.

این ویدئو مردی به نام یوجین لوئیس را نشان می‌دهد که توسط هیدن فالوی، سرباز MHP دستگیر شده است. برادران لوئیس، گری و دریوس، در همان نزدیکی بودند و ماجرا را ضبط می کردند.

ضبط آنها باعث خشم نسبت به رفتار افسر شد. بسیاری از جمله شهردار مک‌کامب، نماینده ایالتی و کنفرانس ایالتی می‌سی‌سی‌پی NAACP، نگرانی‌های خود را درباره این ویدئو ابراز کردند.

در پاسخ، اداره امنیت عمومی می سی سی پی (DPS) و اداره تحقیقات می سی سی پی (MBI) تحقیقاتی را در مورد این حادثه آغاز کردند.

پس از تکمیل تحقیقات آژانس ها، یک ویدیوی بیش از 39 دقیقه ای از این حادثه که از داشبورد و دوربین های داخل کابین سرباز گرفته شده بود، منتشر شد. آژانس ها تشخیص دادند که هیچ مدرکی دال بر رفتار مجرمانه توسط سرباز وجود ندارد.

یوجین لوئیس به رانندگی بی احتیاطی، نقض کمربند ایمنی، بی توجهی به وسایل ترافیکی، نقض رنگ شیشه، عدم اثبات بیمه، اولین تخلف DUI، مقاومت در برابر دستگیری و عدم رعایت متهم متهم شد.

گری لوئیس به دو مورد انسداد در یک خیابان عمومی، مقاومت در برابر دستگیری، عدم رعایت قوانین، نداشتن گواهینامه رانندگی در صورت درخواست، نقض کمربند ایمنی، برچسب منقضی شده، برچسب نادرست نمایش داده شده و نقض رنگ شیشه متهم شد.

دریوس لوئیس به مقاومت در برابر دستگیری، عدم رعایت قوانین، مستی عمومی و برهم زدن آرامش متهم شد.

بیلی مارتین از DPS گفت که برادران لوئیس هر کدام به 60 روز زندان محکوم شدند.

[ad_2]

0 comments to مردانی که در ویدئوی دستگیری MHP ویروسی هستند، به زندان محکوم می شوند

Leave a reply