مرد، نوجوانی پس از حمله در مزرعه گربه‌ماهی ام‌اس در شرایط آزمایشی

[ad_1]

شهرستان تونیکا، خانم. – یک تاجر شهرستان تونیکا و یک کارمند سابق در روز چهارشنبه پس از اینکه یک حمله در یک مزرعه گربه‌ماهی توسط دوربین ضبط شد، به حالت مشروط قرار گرفتند.

این حادثه در مهرماه در مزرعه گربه ماهی پراید برکه در بزرگراه 4 رخ داد.

ویدئویی که توسط بیلی وید 18 ساله گرفته شده است، بیل بتل، صاحب کسب‌وکار را نشان می‌دهد که ظاهراً شیشه ماشین دیلن کول 17 ساله را با یک گیره تریلر می‌کوبد، پس از اینکه آنها برای گرفتن آخرین دستمزد خود پس از ترک شغل‌شان آمدند.

وید گفت: “فکر نمی کردم که آنها به ما آسیب برسانند یا به آن افراطی بروند. همه به خاطر چک های ما به آنجا رفتند و من فکر نمی کردم شیشه جلوی رفیقم شکسته شود.”

وکیل بتل خاطرنشان کرد که ویدیوی تلفن همراه نشان می‌دهد که وید و کول در حالی که در داخل دفتر بودند و حقوق خود را مطالبه می‌کردند، از الفاظ مبتذل و رفتار پرخاشگرانه استفاده می‌کردند. وکیل او همچنین گفت که رفتار آنها منجر به شکستن شیشه ماشین کول توسط بتل شد.

وید همچنین اعتراف کرد که تصویری را در اسنپ چت منتشر کرده است که در کسب و کار او اسلحه در دست دارد. کارمندانی حضور داشتند که به ترسی که این تصویر در محل کار ایجاد کرد شهادت دادند.

  نبرد با حمله ساده، حمله برای ایجاد ترس و شرارت مخرب متهم شد. او به مدت شش ماه مشروط شد و باید در کلاس های کنترل خشم شرکت کند.

  او همچنین پذیرفت که هزینه شکسته شدن شیشه جلو را بپردازد.

  نه بتل و نه وکیل او پس از پایان دادگاه با هم صحبت نکردند.

  بیلی وید همچنین به تجاوز، رفتار بی نظم در یک تجارت و برهم زدن آرامش متهم شد. او همچنین شش ماه مشروط شد و باید به کلاس های کنترل خشم برود.

  در پایان جلسه، وید از همکارانش به خاطر رفتارش در دفتر آن روز عذرخواهی کرد.

  دیلن کول به دلیل نوجوانی متهم نشد.

  [ad_2]

  Leave a reply