مراسم یادبود افسر کشته شده کنیس کروم برگزار شد

[ad_1]

مریدین، خانم. (WJTV) – قرار بود یک روز تعطیل برای افسر پلیس مریدین، کنیس کروم، زمانی که او به تماس خشونت خانگی پاسخ داد و در حین انجام وظیفه به ضرب گلوله کشته شد.

کروم مرد فوق العاده ای بود. او بسیار وفادار بود. او بسیار سخت کوش بود. هر زمان که شیفت ها به کمک او نیاز داشتند، همیشه در کنار آنها بود. همیشه داوطلب کار بود، بنابراین او یک افسر پویا، سخت کوش بود، و از آن نمی ترسید. دبورا نایلر یانگ، رئیس پلیس مریدین، گفت: هر چیزی یا هر کسی، و ما از هر کاری که افسر کروم انجام داد، قدردانی می کنیم. این یک ضرر بزرگ برای اداره پلیس مریدین است.

در طی مراسم یادبود کروم در روز پنجشنبه، بسیاری از مردم داستان هایی از توانایی طبیعی او در عشق ورزی تعریف کردند. او در قلب خود جایگاه ویژه ای برای کودکان داشت.

“کنیس به عنوان یک برادر خنده دار بود. او خیلی بامزه بود. او ما را به خنده نگه می داشت. چیزی که در مورد کنیس به یاد خواهید آورد لبخند او و نحوه مراقبت او از مردم است. او عاشق بچه ها بود. اولویت اصلی او این بود که مطمئن شود. تامارا کروم، خواهر بزرگتر افسر، گفت که بچه‌ها امن هستند، و از آنها محافظت می‌شود که یک الگو دارند، و او تمرکز داشت که الگوی این بچه‌ها باشد و در زندگی آنها تغییر ایجاد کند.»

افسر کروم به عنوان قهرمان مرد. برخی می گفتند او همیشه فداکار بود.

او گفت: “افسر کروم جوانی هیجان انگیز از دوران دبیرستان است، کارهایی که در جامعه انجام می داد. همه همیشه او را دوست داشتند. او بسیار خوش اخلاق بود. همیشه مایل بود و سعی می کرد به نحوی به کسی کمک کند.” گفت: ماروین لوکاس، عضو هیئت مدیره مدرسه برای مدارس شهر توسکالوزا.

کروم از 22 سالگی تا زمان مرگش در 30 سالگی در هشت اداره پلیس خدمت کرد.

[ad_2]

Leave a reply