مراسم یادبود افسران کشته شده می سی سی پی را گرامی می دارد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – همزمان با برگزاری هفته پلیس ملی در می سی سی پی، شهرها و ادارات پلیس در سراسر ایالت مراسم یادبود افسران کشته شده را در روز سه شنبه 17 می برگزار کردند.

اداره امنیت عمومی می سی سی پی مراسم یادبودی را در مقر خود در جکسون برگزار کرد. حاضران، از جمله رهبران ایالتی و اعضای خانواده افسران کشته شده، گرد هم آمدند تا کسانی را که در حین انجام وظیفه جان باختند، منعکس کنند و یاد کنند.

ستوان فرماندار دلبرت هوزمن (R-خانم) سخنران اصلی این مراسم بود و سخنان دلگرم کننده ای را برای خانواده ها به اشتراک گذاشت.

“امسال، فرماندار باید خارج از شهر می بود، بنابراین من این فرصت را داشتم که صحبت کنم. اما پیش از این، هر سال می آیم. این زمان برای ما است، زمانی که ما به این مردم بگوییم که اهمیت می دهیم و قدردانی می کنیم که کجاست. ما به خاطر آنها هستیم، “هوسمان گفت.

در پایان مراسم با 21 گلوله درود برپا شد.

window.loadAnvato ({“mcp”: “LIN”، “width”: “100%”، “height”: “100%”، “video”: “7690008”، “autoplay”: false، “expect_preroll”: true , “pInstance”: “p3″، “plugins”: {“comscore”: {“clientId”: “6036439”، “c3”: “wjtv.com”، “version”: “5.2.0”، “useDerivedMetadata” : true، “mapping”: {“c3”: “wjtv.com”، “ns_st_st”: “wjtv”، “ns_st_pu”: “Nexstar”، “ns_st_ge”: “news”، “cs_ucfr”: “”}} , “dfp”: {“adTagUrl”: ”

اداره پلیس جکسون (JPD) نیز مراسم یادبودی را در تالار تالیا مارا برگزار کرد. این رویداد با یک ناهار قدردانی در Trade Mart می سی سی پی دنبال شد.

[ad_2]