مذاکره کنندگان سنا 10 میلیارد دلار کمک کووید را برای تقویت آزمایش تصویب کردند. چرا این برای شما خوب است

[ad_1]

بودجه بیشتری برای کلینیک‌های تست کووید و موارد مشابه در دست اقدام است و ممکن است برای کارفرمایانی که به دنبال بازگرداندن افراد به دفتر هستند، صرفه‌جویی شود.

امروز، مذاکره کنندگان سنا بر سر یک قرارداد هزینه 10 میلیارد دلاری برای تأمین بودجه بیشتر پاسخ ایالات متحده به همه گیری ویروس کرونا، بر اساس کمک های کنگره که نامش ذکر شده است، به توافق رسیدند. روزنامه وال استریت. این مبلغ بسیار کمتر از 22.5 میلیارد دلاری است که کاخ سفید در ابتدا درخواست کرده بود، و قرارداد قبلی دوحزبی که شامل 15.6 میلیارد دلار بودجه مجدد بود. انتظار می رفت که این بودجه از بودجه استفاده نشده صادر شده به ایالت ها تامین شود، در حالی که 10 میلیارد دلار اکنون مورد بحث از دیگر برنامه های کمک به کووید استفاده نشده است.

در هر صورت، بسته فعلی به ایالات متحده اجازه می‌دهد تا مواد لازم را خریداری کند، از جمله آزمایش‌ها و واکسن‌های بیشتری که برای ادامه مبارزه با ویروس مورد نیاز است زیرا ممکن است نوع جدیدی در راه باشد. گونه ای از Omicron به نام Omicron BA.2 باعث افزایش موارد در بخش هایی از اروپا و آسیا شده است و اکنون بیش از نیمی از موارد جدید Covid در ایالات متحده را نشان می دهد.

بودجه اضافی خبر خوبی برای مشاغل است، به خصوص برای آنهایی که کارمندانی دارند که اغلب آزمایش می شوند. در حالی که الزامی نیست، بسیاری از کسب‌وکارها همچنان ترجیح می‌دهند فقط به کارمندان واکسینه‌شده یا کسانی که می‌توانند آزمایش کووید منفی اخیر را نشان دهند اجازه ورود دهند. هنوز سایر مشاغل همه را تشویق می کنند که به طور منظم آزمایش شوند.

در غیاب بودجه در چند هفته گذشته، سایت‌های تست کووید در سراسر ایالات متحده شروع به درخواست اطلاعات بیمه و صورت‌حساب شرکت‌های بیمه شرکت‌کنندگان در آزمون یا خود شرکت‌کنندگان در آزمون کرده بودند. از ژانویه سال جاری، شرکت‌های بیمه موظف هستند حداقل هشت آزمایش کووید را در ماه به ازای هر نفر پوشش دهند، اما این بدان معنا نیست که آنها رایگان هستند. شرکت های بیمه می توانند در صورت افزایش هزینه ها شروع به افزایش حق بیمه کنند. این بسته به نوع طرح و سطح پوشش، هم بر کارفرمایان و هم بر کارمندان تأثیر می گذارد.

و برای افراد بیمه نشده، هزینه کامل آزمایش، که می تواند حدود 125 دلار برای آزمایش PCR باشد، بر عهده خود فرد خواهد بود.

با وجود خدمات بیشتر تست تحت حمایت دولت، کارمندانی که از مراکز تست حمایت شده توسط دولت بازدید می کنند با حق بیمه بالاتری روبرو نخواهند شد – حداقل در مورد آزمایش کووید.

[ad_2]