مذاکرات بین مراکز پزشکی می سی سی پی شکست خورد

[ad_1]

گرین‌وود، خانم (AP) – یک بیمارستان می‌سی‌سی‌پی که از نظر مالی مشکل دارد، روز جمعه اعلام کرد که مذاکرات با یک پردیس پزشکی که قصد داشت بیمارستان را تصاحب کند، شکست خورده است.

تنها چند ساعت پس از افشای برنامه خود برای اخراج 80 کارمند، بیمارستان Greenwood Leflore گفت که مرکز پزشکی دانشگاه می سی سی پی دیگر علاقه ای به تکمیل قرارداد برای تصاحب بیمارستان ندارد. شکست در مذاکرات خطر بسته شدن بیمارستان را افزایش می دهد و تهدیدی برای کاهش دسترسی به مراقبت های بهداشتی در منطقه دلتای فقیر این ایالت است.

این بیمارستان در تلاش برای کاهش هزینه ها بود تا UMMC، یک مرکز پزشکی واقع در شهر جکسون، پایتخت می سی سی پی را راضی کند.

سخنگوی بیمارستان در بیانیه‌ای می‌گوید: «اگرچه ما قطعاً می‌توانیم چالش ارائه خدمات مراقبت‌های بهداشتی در دوران پس از همه‌گیری را درک و قدردانی کنیم، اما این تصمیم بر اساس پیشرفت‌هایی که در مورد معامله اجاره انجام شده بود، انتظار نمی‌رفت.» “واقعیت های مالی ارائه خدمات مراقبت های بهداشتی بر هر دو سازمان تاثیر می گذارد.”

مقامات محلی هفته گذشته زمانی که گرین‌وود و شهرستان لفلور موافقت کردند تا مبلغ 9 میلیون دلاری UMMC را برای پوشش تعمیر و نگهداری معوق در بیمارستان و وام معوق آن از برنامه مدیکر فدرال تقسیم کنند، تلاش کردند تا مذاکرات را احیا کنند. گرین‌وود کامنولث گزارش داد، اما بیمارستان پول نقدی برای پوشش این تعهدات نداشت.

این بیمارستان با بستن واحدهای مختلف از جمله واحد زایمان و زایمان خود سعی در کاهش فشارهای مالی داشت. این حرکت دسترسی به مراقبت های مادری را برای زنان در مناطق اطراف محدود کرد. اما آخرین تلاش ها برای نجات معامله، UMMC را راضی نکرد.

دکتر می‌گوید: «علی‌رغم بهترین تلاش‌های همه طرف‌های درگیر، برای ما روشن شده است که توافق بین مرکز پزشکی دانشگاه می‌سی‌سی‌پی و بیمارستان Greenwood Leflore امکان‌پذیر نخواهد بود. آلن جونز، معاون معاونت امور بالینی در UMMC. ما تشخیص دادیم که توافق به دلیل عوامل متعددی امکان پذیر نیست که مهمترین آنها واقعیت های فعلی اقتصاد مراقبت های بهداشتی است که همه سیستم های بهداشتی در این محیط چالش برانگیز با آن مواجه هستند.

در سپتامبر، UMMC معامله ای را با Greenwood Leflore انجام داد تا دو کلینیک سرپایی را که قبلاً توسط بیمارستان اداره می شد، در اختیار بگیرد. این بیمارستان در بیانیه خود گفته است که گزینه‌ها را برای ادامه خدمات ارزیابی خواهد کرد.

[ad_2]

Leave a reply