مدیر عامل مدرنا می گوید که در انعطاف پذیری قدرت وجود دارد

[ad_1]

مدرنا به لطف کار با RNA پیام رسان که منجر به ساخت یکی از موثرترین واکسن ها علیه کووید-19 شد، به نامی شناخته شده تبدیل شد. اما موفقیت برای بیوتکنولوژی مستقر در کمبریج ماساچوست به راحتی حاصل نشد.

صحبت در اخیر بررسی کسب و کار هاروارد استفان بانسل، مدیرعامل مدرنا، کنفرانس رهبری، فاش کرد که یکی از بزرگترین چالش‌های مدرنا، تولید است، با توجه به اینکه قبل از همه‌گیری، این شرکت هرگز محصولی را توزیع نکرده بود.

مودنا با موانعی روبرو بود، از مشکلات ایمنی در سال‌های گذشته گرفته تا انتقادات در مورد تمرکز این شرکت بر واکسن. یکی از مدیران سابق به‌طور ناشناس در مقاله‌ای در سال 2017 گفت که واکسن‌ها یک پیشرو در ضرر هستند. اخبار آمار.

با وجود این مبارزات، مدرنا اکنون یکی از قهرمانان این بیماری همه گیر است. در حین HBRبانسل در کنفرانس توضیح داد که چگونه این شرکت علیرغم اینکه در مسابقه ساخت واکسن کووید-19 ضعیف بود، استقامت کرد.

توصیه او؟ اول، بدانید که چه کسی هستید. او همچنین توصیه می‌کند که یک تیم رهبری قوی وارد کنید که به اندازه کافی اعتماد به نفس داشته باشد تا رئیس را به چالش بکشد تا مطمئن شود شرکت در مسیر درست قرار دارد. که در برابر شرکتی که از هر نوع اتاقک اکو استفاده می کند، محافظت می کند.

او توضیح می دهد: “ما نقاط کور داریم و همه ما مغرضانه هستیم، بنابراین شما می خواهید مطمئن شوید که یک تیم واقعی دارید.”، او توضیح می دهد که یک شرکت وقتی که یک مدیر عامل به تنهایی کار می کند، پیشرفت نمی کند.

مهمتر از همه، Bancel تأکید کرد که اگر یک شرکت هدف خود را درک کند و به کاری که انجام می دهد ایمان داشته باشد، تنها چیزی که باقی می ماند این است که “سر خود را پایین بیاندازید و کار را انجام دهید.”

ما می دانستیم چه می کنیم و می دانستیم [Moderna] او می‌گوید که یا یک شرکت غول‌پیکر یا ورشکستگی خواهد بود. ما هرگز متوقف نشدیم، زیرا مأموریت این بود که تا آنجا که می‌توانیم به افراد زیادی در زمینه علم کمک کنیم.»

[ad_2]