مدیر عامل جدید هرتز می گوید دستگیری های دروغین مشتری “قابل قبول نیست”

[ad_1]

استفان شر، مدیر عامل نیو هرتز، برای اولین بار علناً اعتراف کرد که برخی از مشتریان به دلیل رانندگی خودروهای کرایه‌ای دستگیر شده‌اند. شر روز دوشنبه، حدود یک ماه پس از شروع کار جدیدش، به CNBC گفت: «این برای هرتز قابل قبول نیست که هیچ مشتری داشته باشد، یک مشتری به نوعی درگیر برخی از اتفاقات رخ داده است.

پذیرش حداقل برای هرتز یک تغییر بزرگ است. برای بیش از یک دهه، این شرکت در دادگاه های مختلف با این ادعاها مبارزه کرده است و استدلال می کند که هر گونه دستگیری مشتری تقصیر خود مشتریان است. یکی از نمایندگان هرتز در اواخر سال گذشته به Inc.com گفت: “اکثریت قریب به اتفاق این موارد شامل اجاره‌کنندگانی است که هفته‌ها یا حتی ماه‌ها عقب‌افتادگی خودروهایشان را پشت سر گذاشته‌اند و ارتباط خود را با ما بسیار فراتر از موعد مقرر قطع کرده‌اند.” موقعیت‌هایی که خودروها به مقامات گزارش می‌شوند بسیار نادر است و تنها پس از تلاش‌های جامع برای رسیدن به مشتری اتفاق می‌افتد.» این نماینده در ادامه به تحقیر شهرت وکلای مدافع شاکیان دستگیری دروغین در دعوی علیه هرتز پرداخت.

اظهارات Scherr خبری خوشایند برای صدها مشتری بود که در حال حاضر از شرکت اجاره خودرو در دادگاه ورشکستگی به دلیل دستگیری های دروغین شکایت می کنند. و آنها باید خبر خوبی برای هر کسی که قصد اجاره ماشین از هرتز را دارد باشد. اما آنها همچنین بسیاری از سؤالات را بی پاسخ می گذارند. در اینجا تعداد کمی از آنها هستند.

1. Scherr چقدر از حقایق پرونده آگاه است؟

او قبل از آمدن به هرتز، مدیر مالی Goldman Sachs بود. او به سی‌ان‌بی‌سی و دیگران گفت که دستگیری‌های دروغین جزو اولویت‌های او در 30 روز اول مدیرعاملی او بوده است. اما در یک مصاحبه تلویزیونی، دستگیری های دروغین را اینگونه توضیح داد: “ما خودروهایی داشتیم که دزدیده شده بودند یا گویا دزدی شده بودند. گزارش پلیس را گذاشتیم. وقتی ماشین ما پیدا شد، گزارش لغو شد. و متاسفانه در شرایط خاصی وقتی آن ماشین دوباره خاموش شد، در واقع لغو نشد. بنابراین مشتری متهم شد.

به نظر می رسد آنچه شر توضیح داد حداقل یک بار اتفاق افتاده است. اما بیشتر 230 مشتری که از هرتز به دلیل دستگیری های دروغین شکایت می کنند، سناریوی کاملاً متفاوتی را توصیف می کنند. آنها می گویند که پس از تمدید اجاره و توقف موقتی که شرکت روی کارت اعتباری یا نقدی آنها گذاشته بود، دستگیر شدند.

برای هر کسی که این داستان را دنبال می کند، شر به نظر می رسد که او یا دروغ می گوید یا بسیار ناآگاه است. ظاهر خوبی هم برای یک رهبر نیست.

2. مشتریانی که هنوز تحت پیگرد قانونی هستند چطور؟

به گفته فرانیکس الکساندر مالوفی، وکیل مدافع مشتریان، اظهارات شر مبنی بر اینکه شرکت پس از پیدا شدن خودروها، گزارش‌های خودروهای سرقتی را پس می‌گیرد، «به‌طور آشکار نادرست است». او به Inc.com گفت: “هرتز همیشه گفته است که این اختیار را ندارد که گزارش های پلیس را پس بگیرد.” ما نامه های آنها را داریم که در دسامبر 2021 این را به مشتریان خود می گویند.” او می افزاید: بیانیه شر، “به طور کامل شدت و آسیبی که بر تعداد زیادی از مردم دیده شده است و مردم هنوز در سیستم گیر کرده اند را پنهان می کند.” Malofiy خاطرنشان می کند که تا کنون، به نظر نمی رسد هرتز گزارش های خودروی سرقتی خود را در مورد حدود 40 مشتری که در حال حاضر در برخی موارد برای سال ها تحت پیگرد قانونی قرار دارند، پس نگرفته باشد.

3. این موضوع چگونه بر تحقیقات احتمالی کنگره تأثیر خواهد گذاشت؟

سناتورهای دموکرات الیزابت وارن و ریچارد بلومنتال هر دو خواستار تحقیقات دولتی در مورد دستگیری های دروغین و اقدامات تجاری هرتز شده اند. Malofiy مشکوک است که به همین دلیل شرر با این موضوع به عنوان فوری برخورد می کند. شر به CNBC گفت: “ما درست در جایی که مشتریان ما تحت تاثیر منفی قرار گرفته اند انجام خواهیم داد و من به دنبال حل آن هستم خیلی خیلی سریع.”

4. آیا مشتریان همچنان دستگیر می شوند؟

این مهمترین سوال برای کسانی است که به فکر اجاره از هرتز هستند. شر به CNBC گفت: “ما سیاست های خود را تغییر داده ایم تا از احتمال وقوع این اتفاق جلوگیری کنیم.” به نظر یک قدم مثبت است. اما او مشخص نکرد که شرکت چه تغییراتی ایجاد کرده است – یا اینکه چه سیاست هایی در وهله اول منجر به دستگیری ها شده است.

از آنجایی که هرتز در میانه یک نبرد حقوقی بسیار عمومی ناشی از دستگیری ها قرار دارد، به راحتی می توان فهمید که چرا Scherr ممکن است نتواند جزئیات سیاست های شرکت را فاش کند یا اینکه چگونه ممکن است تحت رهبری او تغییر کرده باشند. اما بدون این مشخصات، پیش‌بینی اینکه آیا دستگیری‌های دروغین واقعاً برای همیشه پایان یافته‌اند، دشوار است. مانند ده ها مشتری که هنوز با زندان احتمالی روبرو هستند، ممکن است فقط منتظر بمانیم و ببینیم.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]