مدیر سابق مروارید عالی پس از تیراندازی در مدرسه تگزاس صحبت می کند

[ad_1]

پس از تیراندازی در مدرسه ای در تگزاس در روز دوشنبه، 24 مه، یک مدیر سابق دبیرستان پرل در حال سخنرانی است.

نزدیک به 25 سال از تیراندازی در مدرسه در مروارید که منجر به کشته شدن دو دانش آموز شد می گذرد. روی بالنتین، مدیر مدرسه در آن زمان، گفت: 1 اکتبر 1997 روزی است که او هرگز فراموش نخواهد کرد.

“من فقط بی نظمی های زیادی را به یاد دارم. اما من همچنین بسیاری از افراد دلسوز را به یاد می‌آورم، افراد زیادی از کارکنانم که واقعاً پا به پای خود گذاشتند و زندگی خود را به خطر انداختند.» زمان زیادی نمی گذرد که من، یا احتمالاً هر یک از افراد دیگر درگیر، به آن موقعیتی که رخ داده فکر نمی کنیم. انگار دو هفته پیش بود. گاهی اوقات به نظر می رسد که 25 سال پیش بود، “بالنتین گفت.

پس از پشت سر گذاشتن این رویداد آسیب زا، بالنتاین گفت که او هرگز انتظار نداشت که تیراندازی در مدارس به مشکل اصلی در سراسر کشور تبدیل شود. او اکنون از طریق شرکت خود یعنی School Safety Consultants، LLC، برای کمک به مردم در پیشگیری و آماده شدن برای حوادثی مانند تیراندازی در مدرسه تلاش کرده است.

اساساً کاری که من انجام داده‌ام این است که وارد جوامع شوم و تجربیات خود را با آن‌ها به اشتراک بگذارم و انتظارات چه چیزی را داشته باشیم. راه هایی برای به حداقل رساندن خطر وجود دارد. بالنتاین گفت: این امنیت است، شناخت دانش‌آموزان است، به سلامت روان می‌پردازد، و پیوند نزدیکی با جامعه مبتنی بر ایمان دارد.

در حالی که هر حادثه ای به راحتی قابل پیشگیری نیست، یک مشاور مدرسه محلی می گوید برای همه در زندگی کودک مهم است که تغییرات عمده در رفتار خود را زیر نظر داشته باشند.

“اگر آنها به طور معمول کاملاً سطح سر هستند و ناگهان واقعاً عصبانی یا پرخاشگر هستند یا با خشونت رفتار می کنند. یک مشاور مدرسه محلی می‌گوید: «به نوعی از هرگونه تغییر رفتاری آگاه باشید، اگر چیزی اتفاق بیفتد مانند یک پرچم قرمز است.

بالنتاین می‌گوید: «احتمالاً در هر مدرسه‌ای در آمریکا فردی نشسته است که احتمالاً اگر در شرایط مناسب قرار بگیرد، می‌تواند کاری از این قبیل انجام دهد».

توقف این حوادث قبل از وقوع ایده آل است، اما دریافت کمک تا حد امکان برای بهبودی پس از وقوع یک تراژدی غیرمنتظره نیز مهم است.

«من فکر می‌کنم بزرگ‌ترین چیز این است که برای آن قربانیان و مدرسه برای کارکنانی که هر نوع تیم بحران را در اختیار داشته باشند، وجود داشته باشد. افرادی هستند که فقط باید صحبت کنند که شاید نتوانند از عهده درمانگر برآیند. مشاور مدرسه گفت: فقط افرادی که بتوانند با آنها صحبت کنند.

بالنتاین گفت که کل جامعه مروارید باید دور هم جمع شوند تا واقعاً از تیراندازی در مدرسه در سال 1997 شفا پیدا کنند.

[ad_2]