مدیر سابق مروارید عالی پس از تیراندازی در مدرسه تگزاس صحبت می کند

[ad_1]

پرل، خانم (WJTV) – پس از تیراندازی در مدرسه ای در تگزاس در روز سه شنبه، 24 می، یک مدیر سابق دبیرستان پرل در حال سخنرانی است.

نزدیک به 25 سال از تیراندازی در مدرسه در مروارید که منجر به کشته شدن دو دانش آموز شد می گذرد. روی بالنتین، مدیر مدرسه در آن زمان، گفت: 1 اکتبر 1997، روزی است که هرگز فراموش نخواهد کرد.

بالنتاین گفت: “من فقط بسیاری از هرج و مرج را به یاد می آورم، اما بسیاری از افراد دلسوز را نیز به یاد می آورم، بسیاری از افراد در کارکنان من که واقعاً پا به پای خود گذاشتند و زندگی خود را به خطر انداختند.” زمان زیادی نمی گذرد که من، یا احتمالاً هر یک از افراد دیگر درگیر، به آن موقعیتی که رخ داده فکر نمی کنیم. انگار دو هفته پیش بود. گاهی انگار 25 سال پیش بود.”

پس از پشت سر گذاشتن این رویداد آسیب زا، بالنتاین گفت که او هرگز انتظار نداشت که تیراندازی در مدارس به مشکل اصلی در سراسر کشور تبدیل شود. او اکنون از طریق شرکت خود یعنی School Safety Consultants، LLC، برای کمک به مردم در پیشگیری و آماده شدن برای حوادثی مانند تیراندازی در مدرسه تلاش کرده است.

اساساً کاری که من انجام داده‌ام این است که وارد جوامع شوم و تجربیات خود را با آن‌ها به اشتراک بگذارم و انتظارات چه چیزی را داشته باشیم. راه هایی برای به حداقل رساندن خطر وجود دارد. بالنتاین گفت: این امنیت است، شناخت دانش‌آموزان است، به سلامت روان می‌پردازد، و پیوند نزدیکی با جامعه مبتنی بر ایمان دارد.

در حالی که هر حادثه ای به راحتی قابل پیشگیری نیست، یک مشاور مدرسه محلی گفت که نظارت بر تغییرات عمده در رفتار کودک برای همه افراد در زندگی بسیار مهم است.

«اگر آنها به طور معمول کاملاً سرگردان هستند و ناگهان واقعاً عصبانی یا پرخاشگر یا با خشونت رفتار می کنند، به نوعی از هرگونه تغییر رفتاری آگاه باشید. یکی از مشاوران مدرسه محلی گفت: اگر اتفاقی در حال رخ دادن باشد، مانند یک پرچم قرمز است.

بالنتاین می‌گوید: «احتمالاً در هر مدرسه‌ای در آمریکا فردی نشسته است که احتمالاً، اگر در شرایط مناسب قرار گیرد، می‌تواند کاری از این قبیل انجام دهد.»

توقف این حوادث قبل از وقوع ایده آل است، اما دریافت کمک تا حد امکان برای بهبودی پس از وقوع یک تراژدی غیرمنتظره نیز مهم است.

«من فکر می‌کنم بزرگ‌ترین چیز این است که برای آن قربانیان و مدرسه برای کارکنانی که هر نوع تیم بحران را در اختیار داشته باشند، وجود داشته باشد. افرادی هستند که فقط باید صحبت کنند که شاید نتوانند از عهده درمانگر برآیند. مشاور مدرسه گفت: فقط افرادی که بتوانند با آنها صحبت کنند.

بالنتاین گفت که کل جامعه مروارید باید دور هم جمع شوند تا واقعاً از تیراندازی در مدرسه در سال 1997 شفا پیدا کنند.

[ad_2]