مدارس پرستاری می سی سی پی دانشجویان را در میان کمبود محروم می کنند

[ad_1]

جکسون، خانم (AP) – در میان کمبود پرستاری که پیامدهای بهداشتی ضعیف را در می سی سی پی بدتر می کند، برنامه های پرستاری در دانشگاه های دولتی این ایالت هر ساله صدها دانشجوی بالقوه را به دلیل تعداد ناکافی اعضای هیئت علمی دور می کند.

آلفرد رانکینز جونیور، کمیسر آموزش عالی می سی سی پی، گفت که برنامه های پرستاری برای حفظ اعضای هیئت علمی به دلیل حقوق کمتر از متوسط ​​ایالت برای کارکنان دانشگاه های دولتی با مشکل مواجه شده اند.

رانکینز گفت: «متاسفانه، برنامه‌های پرستاری ما باید سالانه تقریباً 300 متقاضی پرستاری واجد شرایط را از بین ببرد، زیرا تعداد اعضای هیئت علمی محدود است.

موسسات آموزش عالی می سی سی پی برای سال مالی که از اول ژوئیه آغاز می شود به منظور تقویت دانشکده های پرستاری در دانشگاه های دولتی درخواست افزایش 5 میلیون دلاری بودجه دولتی را دارد که به گفته رانکینز به کاهش کمبود کمک می کند. به گفته آژانس، حدود 73 درصد از فارغ التحصیلان پرستاری در می سی سی پی پس از پنج سال هنوز در ایالت کار می کنند.

دکتر. دانیل ادنی، افسر ارشد بهداشت می سی سی پی، در ژانویه به قانونگذاران گفت که وزارت بهداشت ایالتی 150 پرستار کم دارد. کمبود، توانایی این بخش را برای رسیدگی به طیف گسترده ای از پیامدهای بد سلامت، از میزان بالای مرگ و میر مادران و نوزادان تا موارد شدید دیابت که نیاز به قطع عضو دارند، مختل می کند.

در حالی که می سی سی پی سال ها برای افزایش نیروی کار پزشکی خود تلاش کرده است، کمبود پرستار در سراسر کشور در طول همه گیری COVID-19 باعث تسریع مشکلات کارکنان شد. برخی از بیمارستان های می سی سی پی با اتخاذ مشوق های جدید مانند پرداخت پاداش و بازپرداخت وام پاسخ دادند.

رانکینز گفت که اعضای هیئت علمی موسسات دولتی چهار ساله می سی سی پی نسبت به همتایان خود در ایالت های همسایه حقوق متوسط ​​کمتری دارند. حقوق در می سی سی پی کمتر از میانگین منطقه ای است که توسط هیئت آموزش منطقه ای جنوبی اندازه گیری شده است، که داده های مربوط به آموزش عمومی را در 16 ایالت جمع آوری می کند. رانکینز گفت: «برای کاهش شکاف فعلی، چندین سال افزایش نیاز است.

ایالت های همسایه می سی سی پی – تنسی، آلاباما، لوئیزیانا و آرکانزاس – نیز شهریه بالاتری از ساکنان دریافت می کنند.

چالش حفظ اعضای هیئت علمی با فشار تورمی بر بودجه دانشگاه ها پیچیده شده است. افزایش قیمت انرژی، مواد غذایی و ساخت و ساز باعث شده است تا راه اندازی دانشگاه گران تر شود. رانکینز گفت که محافظت در برابر تهدیدات دیجیتال اولویت دیگری است که به منابع بیشتری نیاز دارد.

بر اساس ارقام ارائه شده توسط آژانس، از سال 2000، صندوق عمومی ایالت به طور کلی 82 درصد رشد داشته است در حالی که اعتبارات IHL از صندوق تنها 8 درصد رشد کرده است.

قانونگذاران قرار است تا اواخر مارس بودجه دولتی را تکمیل کنند.

[ad_2]

Leave a reply