محدودیت های دولتی بر بیمارانی که به داروهای کاهش وزن نیاز دارند سنگینی می کند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – می سی سی پی برای مدت طولانی یکی از چاق ترین ایالت های این کشور بوده است و تقریباً 40 درصد از جمعیت آن با چاقی دست و پنجه نرم می کنند.

از آنجایی که پزشکان در سراسر ایالت قول دادند می‌سی‌سی‌پی را به حالت طبیعی بازگردانند، یکی از پزشکان گفت که درمان این بیماری در ایالت چقدر دشوار است.

برخی از بیماران وقتی به دنبال کمک هستند بدون هیچ چیز به خانه فرستاده می شوند. محرومیت های بیمه از برخی از بزرگترین ارائه دهندگان ایالتی در میان بسیاری از موانع است.

من بیمارانی دارم که گاهی سه، چهار، پانصد پوند وزن دارند و چندین بیماری همزمان دارند و بیمه آنها برای داروهای ضد چاقی استثنا دارد. هیچ روند بیماری دیگری وجود ندارد که من واقعاً از آن آگاه باشم، مانند چاقی که در آن دسترسی آسان به نوعی درمان نداریم. می دانید، اگر برنامه های بیمه مراقبت از دیابت یا سرطان سینه یا به معنای واقعی کلمه هر چیز دیگری را مستثنی می کرد، ما احتمالاً کریستی دیویس، DNP، رئیس مشترک انجمن چاقی می سی سی پی می گوید: در خیابان ها شورش کنید زیرا منطقی نیست.

مانع دیگر ممنوعیت ایالتی برای تجویز خارج از برچسب است. داروی Ozempic فقط برای درمان دیابت نوع 2 مورد تایید FDA است، اما حاوی همان ماده فعال در داروی کاهش وزن مورد تایید FDA Wegovy است.

“آنچه ما در مورد آن صحبت می کنیم دو نام تجاری برای یک دارو است. یک برند فقط مورد تایید FDA برای دیابت و یک برند فقط مورد تایید FDA برای کاهش وزن است. دیویس توضیح داد که در می سی سی پی، چون ما خارج از برچسب هستیم، نمی توانیم Ozempic را برای کاهش وزن بنویسیم، اما این همان دارو است.

او گفت که این موانع اکثریت مردم می سی سی پی را که با چاقی دست و پنجه نرم می کنند، انتخابی ندارند.

“به عنوان یک ارائه دهنده بسیار ناامید کننده است که آنها این داروها را دارند که بسیار موثر هستند. این زندگی برخی افراد را تغییر می دهد و من نمی توانم آن را به آنها بدهم. بنابراین هر روز در کلینیک خود بیمارانی را در اینجا می نشینم که گریه می کنند زیرا نمی توانم به آنها کمک کنم.”

[ad_2]

Leave a reply