مجلس می سی سی پی لایحه ای را برای گسترش حوزه قضایی پلیس کنگره تصویب کرد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – در روز ضرب الاجل در کنگره ایالت می سی سی پی، مجلس می سی سی پی لایحه ای را تصویب کرد که صلاحیت پلیس کنگره را گسترش می دهد.

لایحه 2343 سنا برای بررسی با اصلاحیه ای معرفی شد که خطوط مرزی منطقه بهسازی مجتمع کاپیتول (CCID) در شهر ریدلند را گسترش می داد. این اصلاحیه از سوی نماینده شاندا یتس (منطقه 64) ارائه شد و به پلیس کاپیتول صلاحیت بیشتری در محدوده‌های پیشنهادی می‌دهد.

به گفته یتس، افزایش صلاحیت قضایی و خطوط مرزی پلیس کاپیتول و CCID معادل یک پایتخت امن تر است. سایر نمایندگان جکسون مخالف هستند.

یتس گفت: “لایحه من در حال حاضر این است که به پلیس کنگره اجازه می دهم با گسترش و شفاف سازی مرزها، مناطق دیگری را که JPD در تابستان و پلیس کنگره در تابستان درخواست کرده بود، گشت زنی کند.”

نماینده زکیه سامرز (D-District 68) با این سوال پاسخ داد: “آیا شما اطلاعاتی دارید که نشان دهد پلیس کنگره واقعاً در منطقه ای که در حال حاضر در اختیار دارد موثر است؟”

“من داده های واقعی ندارم، اما نمایندگان و افراد دیگری دارم که در مناطقی زندگی و کار می کنند که پلیس کنگره می تواند گشت زنی کند. و من می توانم دوباره داستان هایی را برای شما تعریف کنم، اگر بخواهید در مورد آنها بشنوید، از کارهایی که آنها انجام داده اند، “یتس پاسخ داد.

این لایحه با 67 رای موافق و 45 رای موافق تصویب شد.

[ad_2]

Leave a reply