مجری رادیو به یاد می آورد که مایک لیچ مربی ایالت می سی سی پی را قبل از مرگ دیده بود

[ad_1]

ممفیس، تن. (WREG) – پس از مرگ سرمربی فوتبال ایالت می سی سی پی، تراژدی و شوک جهان ورزش را فرا گرفته است.

این دانشگاه اعلام کرد که مایک لیچ 61 ساله دوشنبه شب در پی عوارض ناشی از عارضه قلبی درگذشت. اوایل امسال، او به ذات الریه مبتلا شد، اما کسانی که با او کار کردند، فکر می کردند که او در حال بهبود است.

لیچ سال سوم سرمربیگری این دانشگاه بود.

فقط چند ساعت قبل از اینکه در ابتدا بیمار شود، جیسون کرودر با مربی در یک گردهمایی کوچک تعطیلات عکس گرفت. کرودر که برای شبکه رادیویی ایالتی می سی سی پی کار می کند، می گوید که لیچ در مهمانی تعطیلات با رسانه ایالتی می سی سی پی توقف کرد.

مایک لیچ سرمربی فوتبال ایالت می سی سی پی به همراه جیسون کرودر مجری شبکه رادیویی ایالتی می سی سی پی در یک مهمانی تعطیلات با رسانه ایالتی می سی سی پی. (عکس با احترام: جیسون کرودر)

این اولین باری بود که من واقعاً چنین چیزی داشتم، بدون دوربین، بدون میکروفون، هیچ کس به جز ما و پسرش که در اطراف صحبت می‌کردند، تکرار می‌کرد که همه می‌گویند که مایک لیچ را می‌شناختند و او را خوب می‌شناختند یا حتی یک برخورد کوتاه مثل این داشتند. من در آن شب این کار را انجام دادم، این بود که او بسیار اصیل بود، در زمین، نه مانند برخی از افرادی که از اعتبار او برخوردار بودند.”

لیچ به خاطر موفقیت هایش در زمین و همچنین به خاطر کنفرانس های خبری و مصاحبه های شوخ طبعانه اش شناخته شده است. ادای احترام از سراسر کشور برای مربی مایک لیچ پس از درگذشت او انجام می شود.

کرودر گفت که لیچ از بسیاری جهات تأثیر زیادی در مدرسه گذاشت.

او گفت: “افزودن مایک لیچ نیز بر اهمیت ایالت می سی سی پی افزوده است. برای این واقعیت که آنها یک مربی نام ملی دارند.” “ممفیس محل استخدام سنگینی برای ایالت می سی سی پی و همچنین رقیب اوله میس است و بنابراین شما برای این استعداد می جنگید و من فکر می کنم مایک لیچ اینجا بود و در لیبرتی بول سال گذشته بازی می کرد، حتی اگر بازی مطابق با من پیش نرفت. فکر می‌کردم برای جذب نیرو در آن منطقه و نه فقط برای ورزشکاران، بلکه برای هواداران نیز واقعاً بزرگ است.”

اکنون، جامعه بولداگ گرد هم می آیند تا میراث او را از کارهایی که او نه فقط برای دانشگاه، بلکه برای فوتبال کالج انجام داد، به یاد بیاورند.

کرودر گفت: “ما واقعاً یک خانواده هستیم و همه ما به عنوان یک خانواده غمگین خواهیم شد.”

باشگاه ممفیس مارون، بخش فارغ التحصیلان محلی، در بیانیه ای گفت:

“باشگاه ممفیس مارون، همراه با سایر اعضای خانواده بولداگ، از دست دادن مایک لیچ شوکه و غمگین است. اگرچه او فقط برای مدت کوتاهی مربی ما بود، اما تأثیر ماندگاری بر برنامه و فوتبال دانشگاهی ما گذاشت. ما به اندازه کافی خوش شانس بودیم که او در رویداد Road Dawgs ما در سال 2021 شرکت کرد و برای همیشه سپاسگزار آن زمان با هم خواهیم بود. افکار و دعاهای ما با شارون، فرزندان و نوه های آنها و سایر اعضای خانواده بولداگ است.”

[ad_2]

Leave a reply