متهم به تیراندازی دسته جمعی می سی سی پی به قتل بزرگ متهم شد

[ad_1]

جکسون، خانم (AP) – مقامات یک اتهام اضافی را علیه مردی که به گفته آنها هفته گذشته تیراندازی مرگبار انجام داد و شش نفر از جمله همسر سابق و ناپدری او را در یک جامعه روستایی کوچک در شمال می سی سی پی کشتند، اعلام کرده اند.

ریچارد دیل کرام، 52 ساله، جمعه ساعاتی پس از انجام تیراندازی در چندین مکان در شهرستان تیت، نزدیک خط ایالت تنسی، به زندان افتاد. در بیانیه ای دوشنبه شب، کلانتر شهرستان تیت، برد لنس، گفت که ریچارد کرام به دلیل قتل همسر سابقش، دبرا مک نالی کرام، به یک فقره قتل متهم شده است.

ریچارد کرام قبلاً به یک فقره قتل درجه یک به دلیل مرگ کریس یوجین بویس، 59 ساله، ساکن فلوریدا متهم شده بود که در حالی که در یک کامیون بیرون از فروشگاهی در Arkabutla نشسته بود، هدف گلوله قرار گرفت و کشته شد.

علاوه بر بویس و همسر سابق کرام، مقامات سایر کشته شدگان را چارلز مانوئل 76 ساله شناسایی کردند. جان روری، 59 ساله; جورج مک کین، 73 ساله; و لیندا مک‌کین، 78. تا روز سه‌شنبه، کرام هنوز در قتل‌های مانوئل، روری و مک‌کین در تیراندازی متهم نشده بود. جورج مک کین ناپدری کرام و لیندا خواهر مک کین بود.

نورما واشنگتن، عمه بویس، به آسوشیتدپرس گفت که بویس و برادرش برای تمیز کردن ملکی که از عموی متوفی خود به ارث برده بودند، در شهر بودند. مشخص نبود که آیا ریچارد کرام یکی از برادران را می‌شناخت یا خیر.

تیراندازی مرگبار دبرا کرام 60 ساله در خانه ای که با دوست پسر جورج درن در Coldwater مشترک بود، کمی بیش از چهار سال پس از طلاق ریچارد و دبرا کرام رخ داد. درن گفت که این دو به مدت پنج یا شش سال قبل از طلاق از هم جدا شده بودند. درن گفت که ریچارد کرام را هفت یا هشت سال است که ندیده است.

“من فکر کردم این یک عمل تصادفی است. درن گفت: در مورد بقیه چیزها اطلاعی ندارم. “او ما را تنها گذاشت. ما او را تنها گذاشتیم.»

درن گفت که ریچارد کرام وارد خانه آنها شد و قبل از شلیک به سر دبرا کرام با قنداق اسلحه سر او را کوبید.

ریچارد کرام پس از کشتن بویس در فروشگاهی در نزدیکی آرکابوتلا، جایی که به گفته کلانتر، او به بویس شلیک کرده بود، به خانه رفت.

اشلی مک‌کینی، 38 ساله اهل ممفیس، تنسی، زمانی که آن دو نوجوان بودند، با پسر دبرا کرام، سید فرنیس، قرار گذاشت و گفت که ریچارد کرام علائمی از خود نشان داده که ناراحت است.

مک‌کینی گفت، پس از طلاق، دبرا کرام از کار کردن در شیفت‌های شبانه‌اش در رستوران وافل هاوس به تنهایی ناراحت شد، و مطمئن نبود همسر سابقش به دلیل رفتار نگران‌کننده‌اش چه خواهد کرد، و از مک‌کینی که در آنجا کار می‌کرد، خواست که شرکت او را حفظ کند.

مک‌کینی گفت که ریچارد کرام عمدتاً کارهای عجیب و غریبی مانند بریدن هیزم انجام می‌داد.

لنس گفت که اولین حضور ریچارد کرام در زندان تیت کانتی دوشنبه به دلیل “نگرانی های امنیتی” مرتبط با این پرونده برگزار شد. قاضی دستور داد ریچارد کرام بدون وثیقه در بازداشت بماند و جلسه مقدماتی او را برای صبح روز پنجشنبه در دادگاه دادگستری شهرستان تیت تعیین کرد.

بلافاصله مشخص نشد که آیا ریچارد کرام وکیلی دارد که بتواند از طرف او صحبت کند.

[ad_2]

Leave a reply