متلاشی شده در هوستون: نوجوانان، نگهبانی که از مرکز جوانان ور در بازداشت گریخت

[ad_1]

هوستون، تگزاس (KTAL / KMSS) – سه زندانی نوجوانی که بامداد روز شنبه با ماشینی که توسط یک نگهبان 21 ساله هدایت می شد از مرکز جوانان وار فرار کردند، در بازداشت هستند.

اندکی پس از نیمه شب یکشنبه، جرمیا دورهام 15 ساله، تیجوان لافیت و ناوارایا لین، هر دو 17 ساله، به همراه ویکتوریا تون، نگهبان مرکز جوانان وار در هیوستون، تگزاس توسط اداره پلیس هیوستون (HPD) Midwest دستگیر شدند. تیم سرکوب جنایت.

لافیت به تلاش برای قتل درجه یک متهم شده است. لین برای اقدام به قتل درجه دوم؛ دورهام به سرقت مسلحانه متهم شده است. هر سه نوجوان خطرناک در نظر گرفته شدند.

دستگیری پس از آن صورت گرفت که خودروی فراری بدون اشغال – سال 2010 یک پونتیاک جی 6 سفید رنگ که توسط ویکتوریا تیون هدایت می شد، در پارکینگ متل هوستون قرار داشت و برای چندین ساعت توسط HPD تحت نظر بود.

این وسیله نقلیه با تلاش مشترک بخش تحقیقات جنایی دفتر کلانتر ریور ریور لوئیزیانا، واحد تحقیقات پلیس ایالتی لوئیزیانا، اداره کلانتر منطقه بوسیه، مرکز فیوژن لوئیزیانا و تیم سرکوب جنایات اداره پلیس هیوستون پیدا شد.

در نهایت، هر چهار مظنون که توسط یکی از بستگان مظنون هدایت می شدند، به وسیله نقلیه بازگشتند که در محاصره قرار گرفتند و توسط تیم سرکوب جنایات HPD بازداشت شدند.

همه مظنونان به لوئیزیانا بازگردانده می شوند و در آنجا با اتهامات بیشتری در رابطه با فرار مواجه خواهند شد.

[ad_2]