ما به اندازه کافی برای حمایت از زنان در بازگشت به نیروی کار انجام نمی دهیم

[ad_1]

با 470000 شغل جدید در ماه فوریه، در نگاه اول به نظر می رسد که آمریکا به کار خود بازگشته است. حقیقت این است که در پشت اعداد و ارقامی که به نبردی طولانی مدت پیرامون برابری جنسیتی واقعی اشاره می کنند، چیزهای بیشتری وجود دارد. به گفته مرکز ملی حقوق زنان، مردان به طور کامل از دست دادن شغل ناشی از بیماری همه گیر را جبران کرده اند، و تمام مشاغلی را که از فوریه 2020 از دست داده بودند، دوباره به دست آورده اند. برای زنان، به ویژه آنهایی که از جوامعی که در آن حضور ندارند، داستان متفاوت است.

روز جهانی زن امسال نقطه عطف مهم و دلخراشی را رقم می زند: تقریباً دو سال کامل از زمان اعلام بیماری همه گیر توسط سازمان جهانی بهداشت و از آن زمان تاکنون، بیش از یک میلیون زن که نیروی کار را ترک کرده اند، هنوز برنگشته اند. یک مطالعه نشان می دهد که در این لحظه زمانی است که شکاف در سابقه کاری شروع به مضر شدن می کند، زیرا شانس مصاحبه بیش از 50٪ کاهش می یابد.

بنابراین، اگرچه می‌توان گفت که پیشرفت واقعی در رشد شغلی داریم، آسان است، اما اگر به نابرابری‌های ساختاری طولانی مدت برای زنان توجه کنیم، از جایی که باید باشیم، سال‌های نوری عقب هستیم. اگر می‌خواهیم پیشرفت واقعی در شکاف جنسیتی داشته باشیم، باید کارهای بیشتری انجام دهیم. به عنوان رهبران و سازمان‌ها، ما باید یک نرمال جدید بسازیم، چیزی که واقعاً برابر باشد. در اینجا سه ​​راه وجود دارد که می توانیم شروع کنیم:


  1. در محل کار انسانیت را در آغوش بگیرید

در طول دو سال گذشته، خط خودسرانه بین زندگی و کار از بین رفت. من استدلال می کنم، ما باید آن را به همین شکل حفظ کنیم. همانطور که انعطاف پذیری در زمان و مکانی که کار انجام می شود غیرقابل مذاکره می شود، داشتن همدلی برای پذیرفتن همه چیزهایی که مستلزم آن است نیز قابل مذاکره نیست. این به معنای عادی سازی عناصر انسانی کار در خانه با کودکان، الگوبرداری از رهبری معتبر از طریق آسیب پذیری، و ایجاد فضایی برای افراد تازه کار در حرفه خود برای ارتباط معنادار است.

تونی هسیه، مدیرعامل سابق و فقید، که به دلیل کدگذاری عجیب و غریب در ارزش‌های اصلی Zappo شهرت داشت، به این دلیل شهرت داشت که می‌گفت: «در پایان کار، واقعاً چیزهای عجیب و غریب را به محل کار وارد نمی‌کند… بلکه بیشتر در مورد آوردن انسانیت است. به روشی که کسب و کار انجام می شود بازگردیم.” من از صمیم قلب موافقم – انسانیت مزیت رقابتی نهایی است.


  1. اصطکاک را از استخدام خارج کنید

مادرم بیش از 20 سال تمام انرژی خود را صرف تربیت چهار فرزند کرد، سپس پس از اتمام دانشگاه من دوباره وارد نیروی کار شد. او همدل‌ترین فردی است که من می‌شناسم، و به‌طور باورنکردنی باهوش است، و این ایده که افرادی مانند او که به وقفه‌های شغلی دست می‌زنند، برای بازگشت به نیروی کار باید از حلقه‌ها عبور کنند، برای من احمقانه است. ما باید به طور فعال از والدین و مراقبان برای بازگشت به نیروی کار استقبال کنیم، چه آنها برای شش ماه یا شش سال بیرون از خانه بوده اند، و شرکت ها باید به طور فعال موانع را حذف کنند تا به تحقق آن کمک کنند. این به معنای بازنویسی شرح شغل برای رسیدگی به سندروم فریبنده، توصیه به تیم‌های استخدام در مورد ابزار جدید شکاف شغلی لینکدین و آموزش مدیران استخدام برای مصاحبه برای مهارت‌های قابل انتقال است.


  1. یک محیط پشتیبانی ایجاد کنید

تنها استخدام زنانی که دوباره وارد نیروی کار می شوند کافی نیست. حفظ آنها به همان اندازه ضروری است. ارائه برنامه‌نویسی اختصاصی برای بازگشت‌کنندگان یکی از راه‌های کمک به راه‌اندازی آنها برای موفقیت بلندمدت است. به عنوان مثال، برنامه بازگشتی HubSpot را در نظر بگیرید. این برنامه 20 هفته‌ای فرصت‌های آموزشی، پشتیبانی و رشد را برای کمک به افراد در ارتقای مهارت‌های خود و بازگشت به کار به شیوه‌ای معنادار فراهم می‌کند. برخی از پرشورترین، متعهدترین و مشهورترین کارمندان ما از طریق برنامه بازگشت کنندگان به ما مراجعه کردند و نشان دادند که این نوع سیستم های پشتیبانی ساختاریافته واقعاً کار می کنند.

نکته پایانی: اگر قصد دارید بازگردانندگان بلندمدت را حفظ کنید، ارائه این فرصت‌های رشد شغلی و ارتقای مهارت‌ها بسیار مهم هستند. داشتن زنان در پست‌های رهبری عملکرد شرکت را افزایش می‌دهد به این معنی که سرمایه‌گذاری روی زنان و رشد آنها سرمایه‌گذاری در کسب‌وکار شما است.

بر اساس یک نظرسنجی اخیر MetLife، 63 درصد از زنانی که شغل خود را در ابتدای همه‌گیری ترک کردند، می‌خواهند شغل خود را از سر بگیرند. و رهبران و شرکت‌ها موظفند با پذیرش انسانیت، از بین بردن اصطکاک از فرآیند استخدام و ایجاد محیطی از حمایت، بازگشت به کار را آسان کنند. در این ماه تاریخ زنان، بیایید با ساختن یک نرمال جدید، تاریخ را بازنویسی کنیم، چیزی که فرصت ها و حمایت های برابر را فراهم می کند.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]