"ما از داده های آنها محافظت خواهیم کرد": وزیر امور خارجه پس از حمله روز انتخابات به امنیت دیجیتال می پردازد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – به گفته دفتر وزیر امور خارجه (SOS) می سی سی پی در روز انتخابات هدف حملات سایبری مداوم قرار گرفت.

حمله Distributed Denial of Service (DDoS) بسیاری از وب سایت های SOS را در روز انتخابات غیر قابل دسترس کرد. SOS مایکل واتسون گفت در حالی که وب سایت دچار وقفه شد، سیستم رای گیری می سی سی پی ایمن باقی ماند.

واتسون گفت: “سیستم های انتخاباتی ما دارای شکاف هوایی هستند، بنابراین هیچ ارتباطی به هیچ داده رای دهندگان یا هیچ ارتباطی با سیستم های انتخاباتی ما وجود نداشت. این امن بود.”

حملات DDoS وب سایت ها را با ترافیک جعلی بارگذاری می کند و آنها را غیرقابل دسترسی می کند. مردم می سی سی پی قادر به دسترسی به مکان یاب محل رأی گیری یا نمونه برگه های رأی موجود در وب سایت در روز انتخابات نبودند.

به گفته مقامات فدرال، این بزرگترین حمله پایداری بود که آنها از آن در کشور مطلع بودند.

واتسون گفت: “این جالب است. من دقیقاً مطمئن نیستم که چرا آنها می سی سی پی را هدف قرار می دهند. شاید آنها فکر می کنند که ما آمادگی یا آمادگی خوبی نداریم. آنها متوجه شدند که این اشتباه بوده است.”

یک گروه هکر طرفدار روسیه مسئولیت این حمله را بر عهده گرفت، اما هیچ آژانس فدرالی این حمله را به هیچ کمپین هماهنگی نسبت نداده است.

“این چیزی است که اهالی می سی سی پی باید بیشتر از آن آگاه باشند. مراقب این واقعیت باشید که این اتفاق ادامه خواهد داشت و احتمالاً حتی بیشتر از آنجایی که تمرکز بیشتری بر امنیت سایبری در سراسر جهان وجود دارد، نه فقط اینجا در می سی سی پی. من می خواهم مردم می سی سی پی درک کنند. ما برای آنها می جنگیم. ما آماده خواهیم بود و از داده های آنها محافظت خواهیم کرد.”

در بیانیه ای که توسط آژانس امنیت سایبری و امنیت زیرساخت منتشر شد، آنها “هیچ مدرکی” دال بر به خطر افتادن هر نژادی در کشور ندیده اند.

[ad_2]

Leave a reply