مایک لیچ مربی ایالت می سی سی پی به بیمارستان جکسون منتقل شد

[ad_1]

استارکویل، خانم. (AP) – مایک لیچ، مربی ایالت می سی سی پی، روز یکشنبه پس از آنچه که دانشگاه آن را “یک مشکل سلامت شخصی” خواند که در خانه او در استارکویل رخ داد، به بیمارستان منتقل شد.

دانشگاه در بیانیه ای اعلام کرد که لیچ 61 ساله با آمبولانس به مرکز پزشکی دانشگاه می سی سی پی در جکسون منتقل شد که حدود 125 مایل (200 کیلومتر) با ایالت می سی سی پی فاصله دارد.

مدرسه اعلام کرد که هیچ اظهار نظر دیگری در مورد وضعیت لیچ نخواهد داشت و افزود: “افکار و دعای دانشگاه با مایک و (همسر) شارون و خانواده آنها است.”

زک آرنت، هماهنگ کننده دفاعی، توسط مارک کینوم، رئیس ایالت می سی سی پی و براکی برت، مدیر ورزشی موقت، مسئولیت تیم فوتبال را در حالی که تیم فوتبال برای حضور در ReliaQuest Bowl مقابل ایلینوی در ژانویه آماده می شود، بر عهده گرفت. 1 در تامپا، فلوریدا.

لیچ در سومین فصل حضور خود در ایالت می سی سی پی با رکورد 19-17 حضور دارد. در اواخر فصل، او اذعان کرد که با برخی از مسائل بهداشتی نامشخصی که باعث سرفه‌های مداوم می‌شد، برخورد می‌کرد.

لیچ که به خاطر حملات پربارش در حمله هوایی شهرت دارد، در 21 فصل به عنوان سرمربی در تگزاس فناوری، ایالت واشنگتن و ایالت می سی سی پی 158-107 است.

___

فوتبال کالج AP: و برای خبرنامه فوتبال کالج AP ثبت نام کنید:[ad_2]

Leave a reply