مایک لیچ از ایالت می سی سی پی در وضعیت بحرانی قرار دارد

[ad_1]

مایک لیچ، مربی ایالت می سی سی پی، روز دوشنبه در بیمارستانی در شرایط وخیم بستری شد، یک روز پس از آنچه که دانشگاه آن را “یک مشکل سلامت شخصی” در خانه اش در استارکویل نامید و مجبور شد او را با هواپیما به یک مرکز پزشکی در جکسون منتقل کند.

لیچ یکشنبه در مرکز پزشکی دانشگاه می سی سی پی، حدود 125 مایل (200 کیلومتر) از پردیس ایالتی می سی سی پی پذیرفته شد.

مارک رولف، سخنگوی UMMC روز دوشنبه در یک پیام متنی به AP گفت که وضعیت لیچ در شرایط بحرانی قرار دارد. دانشگاه گفت که لیچ 61 ساله ابتدا در بیمارستان شهرستان اکتیبها در استارکویل تحت درمان قرار گرفت.

لیچ در سومین فصل حضور خود در ایالت می سی سی پی با رکورد 19-17 حضور دارد. او اذعان کرد که در اواخر فصل یک حمله با ذات الریه وجود داشت که باعث سرفه های مداوم می شد، اما مشخص نبود که آیا بیماری اخیر او مربوط به این بیماری اخیر است یا خیر.

این مدرسه روز یکشنبه گفت که هیچ اظهارنظر دیگری در مورد وضعیت لیچ نخواهد داشت و افزود: “افکار و دعای دانشگاه با مایک و (همسر) شارون و خانواده آنها است.”

پیام‌های نگرانی و حمایت از لیچ از سوی بازیکنان سابق و همکاران و رقبای فوتبال دانشگاهی در رسانه‌های اجتماعی منتشر شد.

نیک سابان، مربی آلاباما در بیانیه ای گفت: افکار و دعاهای ما با مایک لیچ، همسرش شارون، خانواده آنها و پزشکانی است که او را معالجه می کنند. شخصیت عفونی و اشتیاق مایک به بازی، در طول دوران حرفه‌ای‌اش به شیوه‌های مثبتی بر این ورزش تأثیر گذاشته است.»

لیچ که به خاطر حملات پربارش در حمله هوایی شهرت دارد، در 21 فصل به عنوان سرمربی در تگزاس فناوری، ایالت واشنگتن و ایالت می سی سی پی 158-107 است.

زک آرنت، هماهنگ کننده دفاعی، توسط مارک کینوم، رئیس ایالت می سی سی پی و براکی برت، مدیر ورزشی موقت، مسئولیت تیم فوتبال را در حالی که تیم فوتبال برای حضور در ReliaQuest Bowl مقابل ایلینوی در ژانویه آماده می شود، بر عهده گرفت. 2 در تامپا، فلوریدا.

___

فوتبال کالج AP: و[ad_2]

Leave a reply