مایک لیچ، مربی پیشکسوت فوتبال ایالت می سی سی پی در سن 61 سالگی درگذشت

[ad_1]

لوبوک، تگزاس (KLBK/KAMC) – به گفته خانواده وی در بیانیه ای، مایک لیچ، سرمربی فوتبال دانشگاه ایالتی می سی سی پی روز دوشنبه درگذشت. او 61 سال داشت.

“ما از هجوم عشق و دعای خانواده، دوستان، دانشگاه ایالتی می سی سی پی، کارکنان بیمارستان و هواداران فوتبال در سراسر جهان خوشحال شده ایم. خانواده لیچ گفتند که از شما برای شریک شدن در شادی زندگی همسر و پدر عزیزمان سپاسگزاریم.

لیچ روز یکشنبه از استارکویل، می سی سی پی، به دانشگاه می سی سی پی برده شد
MSU گفت که مرکز پزشکی در جکسون پس از تحمل یک “مشکل سلامت شخصی”.

کلاریون لجر در جکسون، می سی سی پی، گزارش داد که لیچ دچار حمله قلبی شده است.

لیچ در اواخر این فصل با ذات‌الریه مبارزه کرد و در زمان‌هایی در کنفرانس‌های خبری سرفه‌های غیرقابل کنترلی داشت، اما به گفته کسانی که با او کار کردند، به نظر می‌رسید که در حال بهبود است.

لیچ سابقاً سرمربی فوتبال دانشگاه فناوری تگزاس بود. روز دوشنبه، حتی قبل از اعلام رسمی مرگ او، تیم دو و میدانی فناوری تگزاس از لیچ در جدول امتیازات منطقه پایانی در استادیوم جونز AT&T تقدیر کرد. تصویر او و عبارت “شمشیر خود را بچرخانید” در صفحه بزرگ نمایش داده شد.

لیچ از سال 2000 تا 2009 مربی Red Raider بود. او هشت فصل در دانشگاه ایالتی واشنگتن رفت و سپس در سال 2020 به MSU رفت.

لیچ جانشین اسپایک دایکز شد که برنده ترین مربی تاریخ تگزاس فناوری بود
قبل از اینکه لیچ از او پیشی بگیرد. لیچ همچنان برنده ترین مربی تاریخ مدرسه است.

لیچ، مربی بدخلق، پیشگام و بدون فیلتر فوتبال کالج که به انقلابی در بازی پاس با حمله هوایی کمک کرد، در سومین فصل خود به عنوان سرمربی در ایالت می سی سی پی بود.

او به خاطر توهین‌های شاد، علایق گسترده‌اش شناخته می‌شد – او کتابی درباره رهبر بومیان آمریکایی جرونیمو نوشت، علاقه زیادی به دزدان دریایی داشت و در کلاسی درباره جنگ‌های شورشیان تدریس کرد – و کنفرانس‌های خبری بی‌سابقه.

تیم‌های لیچ در برنامه‌هایی که موفقیت به آسانی به دست نمی‌آمد برنده ثابتی بودند. لیچ در 21 فصل به عنوان سرمربی در تگزاس فناوری، ایالت واشنگتن و ایالت می سی سی پی، 158 بر 107 رفت. و بازیکنان کوارتربک او آمار پاس‌های عظیمی را ارائه می‌کنند، و یک حمله نسبتاً ساده به نام حمله هوایی را انجام می‌دهند که او اختراع نکرده، اما مطمئناً بر آن مسلط شده است.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

Leave a reply