مایکروسافت دریافته است که کارکنان از راه دور بیشتر کار می کنند. 3 دلیل مخالف این خبر خوب نیست

[ad_1]

مطالعه اخیر مایکروسافت نشان داد که کارکنان از راه دور تقریباً یک ساعت بیشتر از افرادی که در دفتر کار می کنند در روز کار می کنند. هر چقدر هم که برای کارفرمایان خوب به نظر برسد، ساعات اضافی در هفته و هفته ها در سال سود خالص مثبتی به همراه ندارد. در واقع، به جای اینکه این شرکت 456 میلیارد دلاری را به نیروی کار متعهد خود افتخار کند، آن را ترک کرد و به سایر مشاغل در مورد یافته های خود هشدار داد.

چیزی که برای کارفرمایان معامله خوبی به نظر می رسد، در واقع خبر بدی برای تجارت است. ساعت‌های اضافی در هفته که به هفته‌های اضافی در سال اضافه می‌شود که کارکنان به میل خود آنها را انجام می‌دهند، هزینه‌ای دارد که بسیاری گمان نمی‌کنند. و به سه دلیل کلیدی.

کارایی را کاهش می دهد

زمان بیشتر مساوی با تولید بیشتر نیست. در حالی که ایلان ماسک کد را شکسته است، با استفاده از قانون 85 درصد برای افزایش بهره وری با انرژی کمتر، بسیاری از کارکنان راه دور حقوق بگیر که ساعات اضافی کار می کنند لزوماً کار بیشتری انجام نمی دهند. این بدان معناست که، مطمئناً، افراد ممکن است ساعات بیشتری کار کنند، اما کارفرمایان چیزی اضافی برای این کار دریافت نمی‌کنند. این فقط به این معنی است که کارمندان در طول روز کاری به خوبی کار نمی کنند.

همکاری را کاهش می دهد

طبق مطالعه مایکروسافت، کارگران از راه دور به طور فزاینده ای برنامه های ناهمزمان را حفظ می کنند. به عبارت دیگر، کار از راه دور منجر به این می‌شود که کارکنان ساعات شبانه‌تری به‌صورت تصادفی کار کنند، و با تجاوز به ساعات کاری از پنج ساعت گذشته، مرزهای بین کار و زندگی محو شود.

در حالی که ساعات بیشتر در دفتر (خانه) باید باعث شود که همپوشانی بیشتری با همکاران داشته باشید، واقعیت این است که اینطور نیست. در عوض، منجر به کار تصادفی بیشتر در خارج از ساعات کاری استاندارد، کاهش همپوشانی و کاهش توانایی تیم برای همکاری در زمان واقعی می‌شود. در عوض، بهره‌وری متوقف می‌شود، زیرا همکاران منتظر یکدیگر هستند و پروژه‌ها ممکن است طولانی‌تر طول بکشد.

افزایش روزافزون تقسیم ساعات کاری باعث ایجاد گسست بیشتر بین همکاران می شود. هنگامی که کارکنان یک تماس ویدیویی انجام می‌دهند، داشتن یک چیزی که بهترین تماس‌های Zoom دارند دشوارتر می‌شود.

فرسودگی شغلی را افزایش می دهد

چیزی که مایکروسافت دریافت این است که آنچه باعث افزایش ساعات کار می شود، توانایی کارکنانش برای تنظیم برنامه های خود است. هر چقدر هم که به کارمندان اجازه دهید برنامه‌های خود را تنظیم کنند و زمانی که برایشان بهترین است کار کنند، به نظر می‌رسد، باعث می‌شود ساعات بیشتری کار کنند. و ساعات کار بیشتر یعنی ساعات کمتری برای خودمان.

منطقه خاکستری بین کار و زندگی شخصی در حال حاضر زمانی که خانه شما تبدیل به دفتر شما می شود افزایش یافته است، اما بسیاری از آنها تلاش می کنند تا ایمیل های دریافتی یا پیام های شلوغ را نادیده بگیرند. این بدان معناست که بسیاری از کارمندان به راحتی (و شاید با اکراه) در هر لحظه به محل کار احضار می شوند – در طول شام، قبل از خواب، و بدتر از آن، در میانه یک خواب خوب شبانه.

نتیجه، جای تعجب نیست، فرسودگی شغلی است. در حالی که مؤثرترین استراتژی استعفای بزرگ به طور شگفت‌آوری می‌گوید که برای جلوگیری از فرسودگی شغلی، افراد باید به شغل خود نزدیک‌تر شوند – و «چرا» دلیل آنها برای انجام آن. ساعات کار بیشتر برای جبران کاهش بهره وری در طول روز یکسان نیست.

مردم باید بتوانند کار را از زندگی جدا کنند. و کسانی که این کار را نمی کنند کسانی هستند که در نهایت دچار فرسودگی شغلی می شوند. فرسودگی شغلی باعث سوختن مشاغل می شود و منجر به کاهش کیفیت کار، کاهش بهره وری و افزایش جابجایی کارکنان می شود.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]