مایکروسافت برای اصلاح کامل برنامه کاری ترکیبی خود فقط به 10 کلمه نیاز داشت. این بهترین چیزی است که تا به حال دیده ام

[ad_1]

مقاله دیگری در مورد مدل های کاری از راه دور به هیبریدی؟ بله – خوب، به نوعی. همه ما مطالبی را در مورد این شعبده بازی ناشیانه خوانده ایم که به دنبال تعریف “عادی دیجیتال” جدید است، و اکثر ما در مورد پایداری یا عدم پایداری کار از راه دور نظر داریم.

از یک طرف، شما مدافعان سرسختی مانند دن پرایس، مدیرعامل Gravity Payments دارید که با وقاحت توییت کرد همین هفته گذشته، مدیران خوش برخورد به سادگی متوجه نمی شوند که چرا یک کارگر معمولی می خواهد در خانه بماند (چیزی که مربوط به دفاتر گوشه در مقابل اتاقک ها و اختلاف مزایا است). در عین حال، نشریات برجسته ای مانند هاروارد بیزینس ریویو، مزایای کار در دفتر را روشن می کند.

در همین حال، همه بازیکنان بزرگ را زیر نظر دارند تا ببینند چگونه با آن برخورد خواهند کرد. مانند مایکروسافت که تایید کار از راه دور را به مدیران واگذار می کند. (به طور خاص، برنامه هایی که بیش از 50٪ از راه دور هستند نیاز به امضای مدیر دارند.)

چرا وحیانی است؟ این نیست. غول‌های فناوری دیگر، مانند اپل، کارهای مشابهی انجام داده‌اند و درک می‌کنند که افراد مختلف در شرایط مختلف بهترین عملکرد را دارند. با این حال، برای مایکروسافت، کار از راه دور بسیار دشوار است، زیرا این شرکت به شدت به تیم های مایکروسافت برای کسب درآمد متکی است. چگونه می توانید یک ابزار کار از راه دور را در حالی که برای افراد خود تحت فشار قرار می دهید، استفاده کنید؟

اما همانطور که جارد اسپاتارو، معاون شرکتی برای Modern Work در مایکروسافت، اشاره کرد، این فرصتی است برای مدل‌سازی کارهای ترکیبی برای شرکت‌های دیگر. وی تاکید کرد: فضای فیزیکی خود را برای افرادی که آنجا نیستند طراحی کنید.

و بنابراین، اتاق‌های کنفرانس در دفتر تغییر می‌کنند و به چیزی تبدیل می‌شوند که برخی آن را «سازمان ملل متحد» می‌نامند: میزهای کنفرانس مثلثی یا نیمه دایره‌ای کوتاه به جای میزهای مستطیلی قدیمی که اغلب تیم‌های داخل دفتر را با خود صحبت می‌کردند. به جای هر کسی روی صفحه نمایش ترتیب جدید مشارکت یکسان را در بین همه شرکت کنندگان جلسه – در دفتر و از راه دور تشویق می کند.

مدیران عاملی که در تلاشند بدانند چگونه بین مدل های کاری ترکیبی تعادل برقرار کنند، می توانند از این موضوع به نفع خود استفاده کنند. به جای اینکه سیاست «همه یا هیچ» را ضروری فرض کنند، می‌توانند راهی برای کارکرد مدل‌های ترکیبی بیابند – کارمندانی را که در دفتر کار بهتری دارند و تعامل حضوری را ترجیح می‌دهند و کسانی که ترجیح می‌دهند در خانه بمانند، در خود جای دهند.

نکته کلیدی این است که هر دو را بدون ایجاد عدم تعادل، یا احساس طرفداری، مجاز کنید. چگونه؟ با تفکر، همانطور که مایکروسافت در مورد چگونگی تعامل ترکیبی در یک زمین بازی یکنواخت امکان پذیر است. با تغییرات کوچک – مانند چیدمان اتاق کنفرانس – شروع می شود و به سایر عناصر تجربه کارمند می رود.

در اینجا چند سؤال وجود دارد که شما را راهنمایی می کند تا خط مشی جدید “کار از هر کجا” خود را بسازید:

  • آیا بخش‌های کلیدی تجربه کارمند (مانند حضور در هیئت مدیره، آموزش، جلسات، همکاری، فعالیت‌های تیمی) وجود دارد که ذاتاً کارگران در دفتر یا از راه دور را حذف یا ضرر می‌کند؟
  • اگر یک فعالیت خاص لزوماً به صورت حضوری انجام می شود، آیا راه هایی برای متعادل کردن این فعالیت با سایر فعالیت های مجازی (یا برعکس) وجود دارد؟
  • آیا کارکنان شما، چه در دفتر و چه از راه دور، آنچه را که برای کار موثر و مؤثر نیاز دارند، دارند؟
  • آیا وظایف یا کارهای خاصی وجود دارد که مطلقاً نمی توان از راه دور انجام داد؟ اگر چنین است، آیا توجیه روشنی دارید؟

در نهایت، کلید کارکرد مدل‌های هیبریدی، تعامل برابر است – چیزی که مایکروسافت زمان زیادی را صرف فکر کردن درباره آن می‌کند. همانطور که ما به بررسی این هنجار دیجیتال جدید ادامه می دهیم، توصیه می کنم مراقب کارهای اسپتارو باشید – کار او برای مدیران عامل در هر صنعت، نه فقط در فناوری، آموزنده خواهد بود.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.[ad_2]