مالک متروسنتر مال به دلیل عدم پرداخت غرامت در محکومیت سال 2013 دستگیر شد

[ad_1]

شهرستان آدامز، خانم. (WJTV) – نمایندگان کانتی آدامز زنی را که مالک بخشی از مرکز خرید متروسنتر در جکسون است، دستگیر کردند.

تراویس پتن، کلانتر شهرستان آدامز گفت که امیلی سندرز در روز سه شنبه، 6 دسامبر از طرف جفرسون کانتی دستگیر شد.

امیلی سندرز (با احترام: زندان شرکت آدامز)

طبق یک سند دادگاه، سندرز در 28 ژوئن 2013 توسط هیئت منصفه کوچک شهرستان جفرسون به تظاهر به دروغ مجرم شناخته شد. او به 10 سال حبس در دو اتهام واهی با هر اتهام برای دویدن متوالی محکوم شد.

در این حکم آمده بود که سندرز قرار بود 10 سال اول خدمت کند و بقیه با پرداخت 130000 دلار تحت نظارت پس از انتشار به حالت تعلیق درآمد. با این حال، اسناد دادگاه نشان می‌دهد که سندرز به حکم محکومیت خود عمل نکرده است و بیشتر غرامت پرداخت نشده است. او ظاهراً 107569.50 دلار بدهکار است.

در این سند آمده بود: “زمانی که متهمی… محکوم به عدم پرداخت استرداد در پرداخت می شود… دادستان منطقه ممکن است استناد به دلیل نمایشی یا حکم بازداشت برای حضور او صادر کند.”

«مگر اینکه متهم نشان دهد که نکول او منتسب به امتناع عمدی از اطاعت از دستور دادگاه نبوده است… دادگاه ممکن است تشخیص دهد که نکول او به منزله اهانت است و می تواند حکم به ارتکاب او بدهد تا زمانی که … قسمت استرداد آن پرداخت شود. ” سند ادامه داد.

جلسه رسیدگی به اتهامات سندرز برای روز دوشنبه 12 دسامبر در ساعت 9 صبح تعیین شده است و او در حال حاضر در زندان کانتی آدامز نگهداری می شود.

سندرز بخشی از مرکز خرید متروسنتر را در سال 2020 خرید.

Emily-Sanders-documentدانلود

[ad_2]

Leave a reply