ماشین دانش آموز گمشده اوله خانم به آزمایشگاه جنایی فرستاده شد

[ad_1]

آکسفورد، خانم (WJTV) – بازرسان اعلام کردند که حکم جستجو در مورد دانشجوی گم شده دانشگاه می سی سی پی (UM)، جیمی “جی” لی صادر شده است.

لی آخرین بار در ساعت 5:58 صبح روز 8 ژوئیه در حالی که ردای نقره‌ای یا کت، کلاه طلایی و دمپایی خاکستری به تن داشت، از Campus Walk Apartments در آکسفورد خارج شد. به گفته بازرسان، خودروی متعلق به لی در یک شرکت یدک کش محلی پس از خارج شدن از مجتمع آپارتمانی مولی بار تریلز در روز جمعه، 8 ژوئیه، قرار گرفت.

پلیس آکسفورد در 14 جولای اعلام کرد که خودروی لی برای پردازش به آزمایشگاه جنایی ایالت می سی سی پی فرستاده شده است.

علاوه بر این، مقامات گفتند که حدود 12 حکم جستجو برای هر دو نهاد فیزیکی و دیجیتال صادر شده است. بازرسان همچنان منتظر بازگرداندن برخی اطلاعات هستند.

مصاحبه های متعددی نیز با افراد مختلف انجام شده است. تیم های جستجو و آژانس های مجری قانون مختلف مکان های خاصی را در اطراف آکسفورد نیز جستجو کرده اند.

Crime Stoppers یک جایزه 1000 دلاری به هر کسی که بتواند اطلاعاتی را ارائه دهد که به موقعیت مکانی لی منجر شود ارائه می دهد. مقامات گفتند که هیچ انعام خیلی کوچک نیست و اطلاعات در حال حاضر بیشتر مورد نیاز است.

با اداره پلیس آکسفورد در (662)-232-2400، با اداره پلیس دانشگاه به شماره (662)-915-7234 یا Crime Stoppers در (662)-234-8477 با هر گونه اطلاعاتی در مورد لی تماس بگیرید. اطلاعات همچنین می‌تواند از طریق پیام مستقیم به @OxfordMSPolice یا @OleMissPolice در فیس‌بوک یا @OxfordPolice of @OleMissPolice در توییتر ارسال شود.

[ad_2]

Leave a reply