مادر مروارید برای مقابله با کمبود شیر خشک بچه کمک می کند

[ad_1]

پرل، خانم (WJTV) – از آنجایی که شیر خشک کمبود نوزاد همچنان بر خانواده ها در سراسر ایالات متحده تأثیر می گذارد، یک مادر در می سی سی پی داستان خود را به اشتراک گذاشت.

امی گاف گفت کمبود مشکلی بود که او هرگز فکر نمی کرد به عنوان یک مادر جدید با آن روبرو شود. وقتی او سعی کرد شیر خشک معمولی نوزاد را برای نوزادش بخرد، از بین رفت.

او گفت: “من و شوهرم، فقط فکر کردیم که شاید آنها در حال فراخوانی هستند، شاید آنها از فرمول های خاصی استفاده می کنند.”

گاف گفت در نهایت متوجه شد که یکی از بزرگترین کارخانه های شیرخشک بچه در کشور تعطیل شده است. از آنجا، او گفت که چالش ها برای تغذیه دخترش، آوا، بیشتر از آن چیزی است که او انتظار داشت.

“خیلی ناامید کننده بود. من و خانواده ام هفته ها با ماشین رفتیم و از فروشگاهی به فروشگاه دیگر را جستجو کردیم.”

گاف گفت که او هرگز نتوانست همان شیر خشک بچه را پیدا کند. با گذشت زمان، او شش مارک مختلف خرید که بر دخترش تأثیر گذاشت.

پوست او به دلیل شیر خشک کاملاً شکسته شد. او باید به یک متخصص پوست مراجعه می کرد. پزشکان او چیز زیادی نمی دانستند. آنها مدام می گفتند که این اگزما است، اما در نهایت گفتند که به دلیل تغییر به شش فرمول مختلف است. او توضیح داد.

مادر جدید برای کمک با Mothers Milk Bank of Mississippi تماس گرفت.

فرانسیس د لا روزا، مدیر اجرایی بانک مادرز میلک در می سی سی پی، گفت: “من فقط می توانستم از صدای او بگویم که او واقعاً تا آخرین نی است؛ مانند تلاش برای فهمیدن اینکه چه کاری باید انجام دهد.”

با یک تماس سازمان برنامه جدیدی را راه اندازی کرد.

د لا روزا توضیح داد: “ما فهمیدیم که اکنون زمان کمک است. ما باید به این والدین کمک کنیم. ما یک بار مصرف 34 اونس شیر انسان اهدایی را از والدین نیازمند انجام می دهیم.”

برای آوا، راه حل درست به موقع آمد.

گاف گفت: “حالا او واقعاً می تواند کمی تسکین پیدا کند، و دوباره پاک شده است، و پوست هلویی و کرمی را دوباره به دست آورده است.”

[ad_2]

Leave a reply