لوایح جکسون در کنگره ایالت می سی سی پی مورد بحث قرار می گیرد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – در این جلسه قانونگذاری دو لایحه هنوز زنده است که حوزه قضایی پلیس کنگره را در سراسر شهر جکسون گسترش می دهد.

در حالی که مجلس نمایندگان و سنا نسخه های متفاوتی از هر لایحه را تصویب کردند، هیچ یک از حمایت کامل نمایندگان جکسون برخوردار نشدند.

لایحه 2343 سنا و لایحه 1020 مجلس نمایندگان توجه ملی را به خود جلب کرد و بحث های شدیدی را بین اعضا در طول جلسه برانگیخت.

در حالی که انتظار می رود در این جلسه قانونگذاری بن بست حزبی وجود داشته باشد، تنها چیزی که همه قانونگذاران بر آن توافق دارند این است که جکسون یک مشکل جرم دارد که باید به آن رسیدگی شود.

در حالی که برخی بر این باورند که افزایش صلاحیت و اختیارات پلیس کاپیتول منجر به شهر ایمن‌تر می‌شود، اکثر قانون‌گذاران جکسون معتقدند که پلیس کنگره مشکلات جنایی جکسون را حل نخواهد کرد.

نماینده کریستوفر بل (D-District 65) گفت که در حالی که بین قانونگذاران اختلاف وجود دارد، بحث سالم است و همه بر بازگرداندن جکسون به مسیر اصلی متمرکز هستند.

«هیچ اتفاق نظری بین کل هیئت وجود ندارد. شما افرادی دارید که طرفدار افزایش حضور پلیس کنگره هستند و دیگرانی دارید که موافق نیستند. نگرانی هایی در مورد حضور پلیس کاپیتول وجود دارد، آنچه که آنها حمل می کنند، تا آنجا که ما در گذشته انجام داده ایم، تعقیب پلیس، افرادی که در نتیجه برخورد با پلیس زخمی شده اند. اینها برخی نگرانی ها هستند. اینها نگرانی های معتبری هستند. ما همچنین درخواست پول کردیم تا به اداره پلیس جکسون بپردازیم تا حضور پلیس افزایش یابد. ما اختلاف نظر داریم و این یک اختلاف نظر سالم است. ما راهی برای حل آن پیدا خواهیم کرد.” بل گفت.

لایحه 2343 مجلس سنا روز چهارشنبه با اصلاحیه ای به تصویب رسید و لایحه 1020 مجلس احتمالاً در این جلسه به کنفرانس خواهد رفت.

[ad_2]

Leave a reply