قیمت بالای مواد غذایی باعث می شود برخی قربانی شوند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – با تورم اخیر که در خواربارفروشی ها دیده می شود، مصرف کنندگان احساس می کنند که در جیب هایشان مشت می شوند.

بر اساس گزارش اخیر وزارت کشاورزی ایالات متحده، انتظار می رود قیمت مواد غذایی در سال جاری بین 5 تا 6 درصد افزایش یابد. مردم متوجه می شوند که برای اقلامی که معمولاً می خرند، بسیار بیشتر هزینه می کنند.

مصرف‌کنندگانی که گفته می‌شود برای مقابله با افزایش قیمت‌ها، متوجه می‌شوند که در حال برنامه‌ریزی وعده‌های غذایی، کوپن کردن یا گذاشتن اقلامی هستند که به عنوان یک خوراکی در نظر گرفته می‌شوند.

برای برخی از ساکنان جکسونی، کوپن گذاری و بودجه بندی حتی برای خرید مایحتاج ضروری در فروشگاه مواد غذایی کافی نیست.

“با من، باید این هفته پولم را برای خرید مواد غذایی صرف کنم، بنابراین می توانم داروهایم را در این ماه بخرم. ماه آینده آن را می گیرم. یکی باید بخورد، و ما باید زندگی کنیم. لطفا به مردم فقیر کمک کنید. یکی از همسایگان جکسون گفت که هیچ کمکی نخواهد داشت.

“من از همه فروشگاه‌هایی خرید می‌کنم که بهترین قیمت را برای چیزی که به دنبالش هستم، داشته باشند. هر از گاهی از کوپن‌ها استفاده می‌کنم. من یکی از آن کوپن‌کنندگان مشتاق نیستم. بیشتر اوقات، من در یکی دیگر از همسایه ها گفت: وقتی متوجه شدم که در خانه کوپن گرفتم، ذخیره کنید.

قیمت مواد غذایی 1.3 درصد از فوریه و تقریبا 9 درصد نسبت به آخرین بار در سال گذشته افزایش یافته است. اگر قیمت ها به این روند صعودی ادامه دهند، مصرف کنندگان گفتند که دولت باید تدارک ببیند زیرا مردم باید غذا بخورند.

[ad_2]