قرعه کشی جکپات 550 میلیون دلاری پاوربال چه زمانی است؟

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – جکپات Powerball مطالبه نشده باقی می ماند، اما شما شانس دیگری برای برنده شدن در روز شنبه دارید.

“دیشب یک قرعه کشی برای پاوربال انجام شد. پاوربال روزهای دوشنبه، چهارشنبه و شنبه قرعه کشی می شود. دیشب در پاوربال کسی به جکپات نرسید، گروه پاوربال جکپات را افزایش داد و بنابراین در انتظار قرعه کشی شنبه، اکنون در 550 میلیون دلار، مگ آنیسون، مدیر ارتباطات برای شرکت لاتاری می سی سی پی توضیح داد.

این دومین بار در سال جاری است که جکپات از مرز نیم میلیارد عبور می کند. آخرین بار قرعه کشی جکپات 5 ژانویه بود.

در همین حال، قرعه کشی روز چهارشنبه پس از مشکلات فنی با وقفه هایی روبرو شد که باعث شد رویداد برنامه ریزی شده به صورت زنده برگزار نشود.

“ترافیک در صفحه پاوربال ما قطعاً با افزایش جک‌پات‌ها فعال‌تر می‌شود. ما می‌دانیم که این نشانه خوبی است که مردم در مورد این تعداد هیجان‌زده‌تر می‌شوند. ما همیشه مردم را تشویق می‌کنیم که مسئولانه بازی کنند. قرعه‌کشی نوعی سرگرمی است. و فقط یک بازی است. شما هنوز زمان دارید. امروز پنجشنبه است و قرعه کشی عصر شنبه انجام می شود.”

جوایز سطح پایین‌تری نیز وجود دارد که بازیکنان همچنان می‌توانند آن‌ها را ببرند. بازیکنان همچنان تشویق می‌شوند که شماره‌های خود را بررسی کنند و بلیط‌های خود را در یک خرده‌فروشی لاتاری می‌سی‌سی‌پی برای تأیید اسکن کنند.

نتایج قرعه کشی درست بعد از ساعت 10 شب CST در ایستگاه های تلویزیونی شریک لاتاری می سی سی پی، از جمله WJTV 12 News و WHLT، www.mslotteryhome.com، و آخرین خط تماس نتایج قرعه کشی به شماره 601-487-1396 پخش خواهد شد.

[ad_2]

Leave a reply