قربانیان تیراندازی تولد آلاباما که 4 کشته و 32 زخمی بر جای گذاشت شناسایی شدند

[ad_1]

DADEVILLE، Ala. (NEXSTAR) – افرادی که در تیراندازی آخر هفته در جشن تولد یک نوجوان در Dadeville، Ala. کشته شدند، دوشنبه شناسایی شدند.

چهار قربانی که توسط دفتر بازرسی پزشکی شهرستان تالاپوسا در WRBL Nexstar شناسایی شده‌اند، کوربین دامونتری هلستون 23 ساله، فیلستاویوس “فیل” داودل 18 ساله، مارسیا امانوئل “سیا” کالینز 19 ساله و 17 ساله هستند. شونکیویا نیکول پیر «ککه اسمیت. همه قربانیان اهل دادویل یا اطراف آن بودند.

مقامات ابتدا 28 زخمی را گزارش کردند. در یک به روز رسانی دوشنبه شب، آژانس اجرای قانون آلاباما این تعداد را به 32 افزایش داد. مشخص نیست که آیا همه مجروحان مورد اصابت گلوله قرار گرفته اند یا جراحات دیگری دیده اند. نام و سن آنها منتشر نشده است.

تیراندازی شنبه شب در یک جشن تولد 16 سالگی در یک استودیوی رقص در مرکز شهر دادویل رخ داد و شاهدان گفتند بسیاری از مجروحان نوجوان بودند.

آسوشیتدپرس روز دوشنبه گزارش داد که جشن تولد برای خواهر فیلستاویوس داودل بوده است.

داودل یک دانش آموز ارشد در دبیرستان دادویل بود که قصد داشت برای بازی فوتبال در دانشگاه ایالتی جکسونویل تحصیل کند.

مایکل تیلور، دستیار مربی، گفت که وقتی پسر 9 ساله بود با داودل آشنا شد و او را در فوتبال جوانان مربی کرد. تیلور گفت که تیم به آتلانتا دعوت شد تا در استادیوم مورد استفاده آتلانتا فالکونز NFL بازی کند.

او می‌گوید: «او کارهای شگفت‌انگیزی در آنجا انجام داد و از آن زمان دست از انجام آن‌ها برنداشته است. او ورزشکار شماره 1 مدرسه بود».

اسمیت همچنین یک بازیکن ارشد در Dadeville High بود که کاپیتان تیم های بسکتبال و دوومیدانی بود. این جوان 17 ساله می خواست پس از فارغ التحصیلی در دانشگاه آلاباما تحصیل کند.

کالینز سال گذشته از دبیرستان اوپلیکا (جنوب شرقی دادویل) فارغ التحصیل شد. او پیست می دوید، فوتبال و بسکتبال بازی می کرد. یک معلم سابق به WRBL گفت که کالینز همیشه لبخند می زد و شوخی می کرد و به خاطر الهام بخشیدن و تشویق دیگران مشهور بود.

پدر کالینز، مارتین، به AL.com گفت که پسرش یک خواننده رپ مشتاق است که قصد دارد در دانشگاه ایالتی لوئیزیانا تحصیل کند.

هولستون، فارغ التحصیل دبیرستان دادویل، همچنین یک ورزشکار سابق در مدرسه بود.

هنوز مشخص نیست که چه کسی ممکن است تیراندازی را آغاز کرده باشد و چرا، و همچنین بازرسان کسی دستگیر شده اند یا خیر. گروهبان جرمی بورکت از آژانس اجرای قانون آلاباما در جریان کنفرانس های مطبوعاتی یکشنبه سوالی را مطرح نکرد.

مقامات تجدید درخواست خود را از هر کسی که اطلاعاتی در مورد تیراندازی دارد که دوشنبه شب جلو بیاید. بازرسان هنوز در حال بررسی صحنه هستند، اما می گویند که آنها “پوسته های متعدد مورد استفاده در تفنگ های دستی” را پیدا کردند.

کینان کوپر، دی جی این مهمانی، به WBMA-TV گفت که وقتی شرکت کنندگان شنیدند فردی اسلحه دارد، مهمانی برای مدت کوتاهی متوقف شد. او گفت که از افرادی که اسلحه داشتند خواسته شد که آنجا را ترک کنند، اما کسی آنجا را ترک نکرد. کوپر گفت که زمانی که تیراندازی مدتی بعد شروع شد، برخی از افراد زیر میزی که او روی آن ایستاده بود پنهان شدند و برخی دیگر فرار کردند.

حداقل پنج سوراخ گلوله در پنجره های جلوی استودیوی رقص در روز یکشنبه قابل مشاهده بود. بازرسان بیش از 12 ساعت صحنه را جستجو کردند، از جمله بالا رفتن از پشت بام ساختمان آجری یک طبقه برای جستجوی شواهد.

تیراندازی آنچه را که شهردار فرانک گودمن گفت صحنه “آشوب” در بیمارستان شهر کوچکی بود، جایی که کارگران اورژانس، اقوام و دوستان روز شنبه ازدحام کردند، به راه انداخت. برخی از مجروح‌ترین افراد به بیمارستان‌های بزرگ‌تر در جاهای دیگر آلاباما منتقل شدند.

آنتوجوان وودی از کمپ هیل همسایه، در تیم فوتبال دادویل تایگرز که قبل از باخت در دور دوم پلی آف سال گذشته، شکست نخورده بود، با داودل، بازیکن ارشد و همکار بود. او گفت که او و داودل در تمام زندگی خود بهترین دوستان بودند.

او قربانیان را “مردم بزرگی توصیف کرد که سزاوار اتفاقی که برایشان افتاد” نبود.

دیگر دانش‌آموزان دبیرستان دادویل دوشنبه به کلاس بازگشتند، جایی که سرپرست شهرستان تالاپوسا، ریموند پورتر، گفت که مشاوران در آنجا حضور خواهند داشت. دبیرستان 485 دانش آموز شامل کلاس های 6-12 می باشد. این مرکز زندگی مدنی در شهر کوچک است، جایی که برج آب “خانه ببرها” روی آن نقاشی شده است.

دادویل، با جمعیت 3200 نفر، از بزرگراه شلوغی که از بیرمنگام تا آبورن در نزدیکی دریاچه مارتین، یک منطقه تفریحی محبوب، امتداد دارد، دور شده است.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

Leave a reply