قبل از بازگشت جکسون ایالت به خانه چه باید بدانید

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – رهبران با Visit Jackson می خواهند که همه قبل از بازگشت به خانه دانشگاه ایالتی جکسون (JSU) آماده باشند.

ویزیت جکسون و آکادمی ورزشی هنک آرون برای ارائه پارکینگ و سرویس شاتل در روز بازی برای بازی بازگشت به خانه JSU مقابل دانشگاه کمپبل در روز شنبه، 22 اکتبر در استادیوم یادبود کهنه سربازان می سی سی پی، شریک هستند. شروع برای ساعت 14:00 برنامه ریزی شده است

برای دسترسی به سرویس رفت و برگشت رایگان از ساعت 10:00 صبح تا 7:00 بعد از ظهر از استادیوم اسمیت ویلز، واقع در 1200 Lakeland Drive، هزینه پارکینگ 20 دلاری لازم است. کارت های نقدی و اعتباری فقط پذیرفته می شوند. پول نقد پذیرفته نخواهد شد.

حمل و نقل شاتل در نزدیکی Lot D در The Vet خواهد بود. اولین شاتل ساعت 10 صبح و آخرین شاتل ساعت 6:30 بعد از ظهر The Vet حرکت می کند.

دو شاتل – (1) – 35 مسافر و (1) – 24 مسافر – در طول مسابقات با یک استراحت کوتاه در آغاز سه ماهه سوم فعالیت خواهند کرد.

جمعه 21 اکتبر

  • تمام خودروها باید تا ساعت 18:00 از محوطه درب عقب در ورزشگاه یادبود کهنه‌سربازان جابجا شوند، در غیر این صورت مشمول یدک‌کشی خواهند شد.

شنبه 22 اکتبر 

  • تمام خودروها باید تا ساعت 2:00 بامداد از منطقه پارکینگ روز بازی خارج شوند، در غیر این صورت مشمول یدک کشی خواهند شد.
  • دروازه های ورزشگاه از ساعت 11 صبح باز می شود

طرفداران ببر از ساعت 8 صبح تا 10 صبح در خیابان های مرکز شهر برای رژه بازگشت به خانه صف خواهند کشید. مسیر رژه از دادگاه به ایالت به مروارید به غرب و بازگشت به خیابان کورت می رود.

[ad_2]

Leave a reply