قانون “محرک” سقط جنین می سی سی پی اکنون در حال اجرا است

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – قانون “محرک” سقط جنین می سی سی پی در روز پنجشنبه 7 ژوئیه به اجرا درآمد.

تنها کلینیک سقط جنین در ایالت، سازمان بهداشت زنان جکسون (JWHO) پس از اینکه دادگاه عالی ایالات متحده Roe v. وید

خانه صورتی روز پنجشنبه برای بازدید از بیماران برای معاینات پزشکی باز بود.

دکتر. شریل هملین که از بوستون به جکسون سفر می‌کند تا سقط جنین انجام دهد، گفت: “فکر می‌کنم زمانی که برای اولین بار شروع به پایین آمدن از اینجا کردم، هیجان‌انگیز بود. احساس می‌کردم که دارم کاری سرکش انجام می‌دهم و هرگز انتظار چنین روزی را نداشتم. فکر می‌کردم. من این کار را برای چند سال انجام می دهم و سپس آن را به شخص دیگری منتقل می کنم.

معترضان از هر دو طرف بحث سقط جنین روز پنجشنبه بیرون از کلینیک بودند.

او (خدا) مرا به انجام این کار فراخواند. حدود 38 سال پیش از من خواست تا این کار را انجام دهم. من اینجا بودم که این مکان افتتاح شد. اولین روزی که باز شد، 27 سال پیش، و این فقط یک دعوت از جانب خدا بود. داگ لین، که مخالف سقط جنین است، گفت: برای اینکه به اینجا بیاییم و سعی کنیم مداخله کنیم، سعی کنیم با خانم ها صحبت کنیم و تا جایی که می توانیم بچه ها را نجات دهیم.

فرماندار تیت ریوز در توییتی درباره اجرایی شدن قانون «محرک» نوشت. او گفت: “امروز در حالتی از خواب بیدار می شویم که درهای کلیسا باز است و درهای کلینیک سقط جنین بسته است. جلال خدای پدر! آمین!”

همانطور که بحث در جامعه حقوقی ادامه دارد، در می سی سی پی مخالفت هایی وجود دارد. دو دادستان منطقه، از جمله هیندز کانتی DA جودی اونز، گفتند که هیچ کسی را که سقط جنین را ارائه می دهد یا به دنبال آن باشد تحت پیگرد قانونی قرار نخواهند داد.

[ad_2]

Leave a reply