قانون ام اس زن را مجبور می کند تا رولکس دزدیده شده اش را از مغازه گروفروشی پس بگیرد

[ad_1]

ممفیس، تن. (WREG) – یک زن ممفیسی بیش از شش ماه است که سعی می کند ساعت رولکس دزدیده شده خود را از یک مغازه گروفروشی به دست آورد.

این زن که خواست نامش فاش نشود، در ماه آوریل به خانه اش حمله کردند.

حوالی ساعت 6 بعد از ظهر، او متوجه کاهش سرعت خودرو در خارج از خانه اش شد، اما هیچ فکری به این موضوع نکرد. حوالی ساعت 10:30 بعد از بازگشت متوجه شد که دزدها وارد خانه او شده اند.

او گفت: «وقتی کمی جلوتر به خانه رفتم، دیدم که همه چیز آشفته است، جواهرات از بین رفته و شیشه پشتی آن شکسته شده است.

در میان جواهرات به سرقت رفته ساعت رولکس او بود.

قربانی گفت: «ساعت برای من، اولین چیز خوبی بود که واقعا داشتم.

پلیس آمد، اما او هنوز نمی دانست که آیا هرگز وسایلش را پس خواهد گرفت یا خیر. این ساعت یک شماره سریال داشت که تنها امید او برای بازیابی آن بود.

حدود یک ماه پس از دزدی، او با مقامات برای به روز رسانی تماس گرفت. در عرض 30 دقیقه، آنها به او اطلاع دادند که ساعت در گروفروشی کلر در والز، می سی سی پی قرار دارد.

این قربانی جنایت می‌گوید که پلیس ممفیس به او گفته است که از آنجایی که ساعت در می‌سی‌سی‌پی پیدا شده است، خارج از صلاحیت آنها بوده و او باید با کلانتر شهرستان دسوتو تماس بگیرد.

افسران کانتی دسوتو به او گفتند که نمی توانند ثابت کنند که شخصی که ساعت را آورده است می داند که دزدیده شده است، بنابراین نمی توانند آنها را تعقیب کنند.

گفتند یک زن باردار ساعت را به گروفروشی فروخته است اما گفته است که آن را از مردی گرفته است.

«این در اختیار این زن نبود. قطعا مال من بود میدونی مال منه و میدونی دزدیده شده. گفت کاری از دستم برنمیاد. قربانی گفت که ساعتم را از گروفروشی پس بگیرم.

کلانتر شهرستان دسوتو بیانیه ای را برای ما ارسال کرد مبنی بر اینکه توپ در زمین آنها نیست و آنها در بلاتکلیفی هستند.

آنها همچنین یک نسخه از قانون رهن‌فروشی می‌سی‌سی‌پی در سال 1993 ارائه کردند که نشان می‌داد برای بازگرداندن یک کالای مسروقه، باید حکمی علیه شخصی که آن کالا را می‌فروشد، صادر شود.

اگر مشخص شود که کالا به سرقت رفته و مأموران آن را تحویل بگیرند، مالک باید قبل از بازگرداندن کالا، مبلغی را به گروفروشی پرداخت کند.

شهرستان دسوتو می گوید که چون پلیس ممفیس معتقد نیست زن باردار مسئول این سرقت است، او را متهم نکرده است.

در همین حال، رولکس این قربانی جنایت در فروشگاه Keller’s Pawn Shop باقی می ماند. با این حال، آنها گفتند در حال حاضر رولکس برای فروش وجود ندارد.

قربانی گفت: “هیچ کس حکمی صادر نمی کند و ساعت من به تازگی بیش از شش ماه است که در شهرستان DeSoto نشسته است.”

این زن می‌گوید کارآگاهان به او گفته‌اند که وکیل بگیرد، اما او فکر نمی‌کند که به وکیل نیاز داشته باشد، زیرا قربانی یک جنایت است و مجریان قانون باید آن را حل کنند.

[ad_2]

Leave a reply