قانونگذاران می سی سی پی در مورد بحران جنایت جکسون بحث می کنند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – کمیته قضایی مجلس می سی سی پی صبح دوشنبه برای دومین جلسه استماع خود درباره جنایت در جکسون تشکیل جلسه داد.

اکثریت جلسه بر این موضوع متمرکز بود که چگونه ایالت می تواند به افسران پلیس جکسون خدمات بهتری ارائه دهد و به مدیریت مراکز فرماندهی جرم در اطراف جکسون کمک کند.

Chokwe A. Lumumba شهردار جکسون و جیمز دیویس رئیس پلیس جکسون برای شهادت احضار شدند زیرا قانونگذاران از آنها در مورد راه حل های بلندمدت برای جرم و جنایت در جکسون و نحوه استفاده از کمک ایالت سؤال می کردند.

لومومبا گفت در حالی که یک نیروی پلیس قوی باید در اولویت باشد، کار بر روی روابط خانوادگی در جکسون می تواند به معنای پایتختی امن تر باشد.

لومومبا گفت: «یکی از اطلاعاتی که من داشتم این بود که 71 درصد از جنایات خشونت‌آمیز قتل‌هایی که در جکسون داشته‌ایم از طریق اختلافات بین فردی بوده است؛ 62 درصد از طریق آنچه ما آن را اختلافات خیابانی یا خشونت خانگی می‌نامیم. “در حالی که ما به یک اداره پلیس قوی نیاز داریم که به همه ابزارها مجهز باشد تا بتواند وظایف خود را انجام دهد، ابزارهای مداخله گر دیگری وجود دارد که باید بتوانیم از آنها برای رسیدگی به اتفاقاتی که در خانه ها می افتد استفاده کنیم.”

شهردار همچنین به نیاز به بودجه برای مرکز جرایم جکسون اشاره کرد. به گفته کریس بل، نماینده ایالت، بعد از رسیدگی به آب و زیرساخت های جکسون، جرم و جنایت در اولویت این جلسه قانونگذاری خواهد بود.

[ad_2]

Leave a reply