قانونگذاران می سی سی پی جلسه استماع TANF را در بحبوحه رسوایی رفاهی برگزار کردند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – گروه دموکرات مجلس نمایندگان می سی سی پی و گروه دموکرات سنا اولین جلسه استماع خود را در مورد رسوایی جاری رفاه برگزار کردند.

باب اندرسون، مدیر بخش خدمات انسانی می سی سی پی (MDHS) و رهبران سازمان های متمرکز بر فقر در جلسه استماع روز سه شنبه شهادت دادند. هدف این بود که نگاهی عمیق‌تر به نحوه مصرف نادرست دلارهای فدرال داشته باشیم و ببینیم که ایالت چگونه می‌تواند به خانواده‌های کم درآمد خدمات بهتری ارائه دهد.

اولین شاهدی که شهادت داد اندرسون بود که بیشتر وقت خود را صرف بحث در مورد عملیات در MDHS کرد. به گفته اندرسون، 90 درصد از متقاضیان به دلیل الزامات محدود، درخواست خود را برای کمک های موقت برای خانواده های نیازمند (TANF) رد می کنند یا آن را رها می کنند.

اندرسون گفت: «وقتی رسیدم به کارکنانم گفتم که فکر می‌کنم ما در ارائه کمک‌های اولیه به خانواده‌ها کار بسیار ناکافی انجام می‌دهیم. من می‌خواهم به پاسخ‌های فردی برسم که چرا خانواده‌ها احساس راحتی نمی‌کنند برای درخواست به ما مراجعه کنند یا اینکه چه ارقامی در تصمیم آنها برای رها کردن وجود دارد.»

به گفته رابرت جانسون، نماینده ایالتی، معیارهای محدودکننده مانند آزمایش اجباری دارو به عنوان اقداماتی که قانونگذار به دنبال تغییر در سال 2023 است.

این گروه در نظر دارد در آینده جلسات استماع بیشتری برگزار کند.

[ad_2]

Leave a reply