قاضی حکم می کند که سیاست اطلاعات محرمانه JPS خلاف قانون اساسی است

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – قاضی جس دیکینسون اخیراً حکم داد که چندین سیاست کارکنان ناحیه مدرسه عمومی جکسون (JPS) خلاف قانون اساسی است. دیکینسون دستور داد دستورات دائمی برای جلوگیری از اجرای بخش هایی از یک سیاست توسط JPS.

دکتر می‌گوید: «آنچه آنها را مغایر با قانون اساسی کرده است این است که آن‌ها کاری را که کارمندان می‌توانند در هر جای دیگری انجام دهند، سخت‌تر می‌کنند. Akemi Stout، رئیس فدراسیون معلمان جکسون.

این سیاست از تعامل کارکنان JPS با رسانه ها، مجریان قانون یا هر شخص دیگری در مورد مسائل مربوط به منطقه جلوگیری می کرد.

جوئل دیلارد، وکیل دادگستری گفت: «در قانون اساسی ما ماده‌ای وجود دارد که می‌گوید حق آزادی بیان باید مقدس شمرده می‌شود، و این همان چیزی است که درباره آن بود.»

به گفته نمایندگان فدراسیون معلمان جکسون، اسناد متعددی با درخواست تغییرات لازم در سیاست قبل از طرح شکایت در اختیار JPS قرار گرفت.

استوت گفت: “آنها آن را دریافت کردند. آنها گفتند که قرار است آن را بررسی کنند، و هیچ کس به ما پاسخ نداد.”

در حکم دیکنسون، او سیاست اطلاعات محرمانه منطقه را «مبهم، بیش از حد و غیرقانونی» خواند.

JPS پس از تصمیم قاضی بیانیه ای منتشر کرد.

مدارس دولتی جکسون وظیفه دارند بین منافع رقابتی چندین گروه حوزه انتخابیه از جمله بورسیه ها و کارمندان خود تعادل ایجاد کنند. حوزه در حال حاضر در حال بررسی حکم دادگاه و گزینه های آن در رابطه با آن است. این یک موضوع دعوی قضایی در حال انجام است و منطقه اظهار نظر بیشتری نخواهد کرد.

منطقه مدرسه دولتی جکسون

دستور قاضی تعادل کامل را ایجاد می کند. این دستور به آنها اجازه می دهد قوانین مورد نیاز خود را با قوانینی که قبلاً ورود دانش آموزان و معلمان را متعادل می کند، رعایت کنند، اما آنها را ملزم می کند که از دروغ گفتن به کارمندان خود دست بردارند و به آنها بگویند نمی توانند با آنها صحبت کنند. دیلارد گفت: مطبوعات زیرا این به سادگی درست نیست و همه آن را می دانند.

دیکینسون همچنین نوشت که دادگاه همچنان نگرانی دارد که JPS ممکن است سیاست های مورد چالش را بازگرداند. در این حکم، او از منطقه خواسته است که ظرف 14 روز تغییرات را به همه کارکنان اطلاع دهد.

دانلود JFT-v-JPS

[ad_2]