قاضی انتشار ویدیوی اضافی تایری نیکولز را به تاخیر انداخت

[ad_1]

ممفیس، تن – قاضی دادگاه جنایی صبح چهارشنبه از انتشار 20 ساعت ویدئو و نوار دیگر در پرونده تایری نیکولز جلوگیری کرد، در حالی که ایالت و متهمان زمان برای بررسی اطلاعات دارند.

نیکولز، پدری 29 ساله، سه روز پس از ضرب و شتم افسران پلیس ممفیس در 7 ژانویه در حین توقف در نزدیکی خانه والدینش در هیکوری هیل جان باخت. این حادثه در فیلم پلیس ضبط شده است که بخشی از آن در ژانویه منتشر شد.

افسر ارشد حقوقی شهر گفت که قرار بود روز چهارشنبه بیست ساعت دیگر ویدیو به همراه سوابق مرتبط منتشر شود. دستور قاضی صبح چهارشنبه آن را برای مدت نامعلومی متوقف کرد.

در این دستور آمده است: «انتشار این اطلاعات منوط به دستورات بعدی دادگاه خواهد بود و در اسرع وقت دستور داده خواهد شد.»

دادستانی منطقه شلبی در پاسخ گفت که این دفتر از تصمیم قاضی به نام شفافیت حمایت می کند:

در مورد سایر مطالبی که برای انتشار برنامه ریزی شده است، دفتر ما باید آن را به دقت بررسی کند تا مطمئن شود که به متهم آسیبی نمی رساند یا پیگرد قانونی ما را به خطر نمی اندازد.» ما می دانیم که قاضی در این مورد حرف آخر را می زند و معتقدیم تصمیم مناسب گرفته شده است و از صداقت تحقیقات در حال انجام محافظت می کنیم. ما تلاش خواهیم کرد تا مطالب را فوراً بررسی کنیم با این امید که بیشتر آنها زودتر منتشر شوند.

بلیک بالین، وکیل متهم، دزموند میلز جونیور، در بیانیه ای به نمایندگی از موکلش گفت که تصمیم قاضی به تضمین یک محاکمه عادلانه کمک می کند.

تحقیقات اداره پلیس اغلب شواهدی را نشان می دهد که نامربوط، جانبدارانه، گمراه کننده یا غیرقابل قبول هستند. بالین گفت: حکم صادر شده امروز به همه طرف‌ها اجازه می‌دهد تا اطلاعاتی را که اداره پلیس ممفیس می‌خواهد منتشر کند، بررسی کنند تا اطمینان حاصل شود که مردم در معرض چنین شواهدی قرار نمی‌گیرند.

جنیفر سینک ضمن ارائه به روز رسانی در مورد تحقیقات داخلی در مورد پرونده Tyree Nichols در روز سه شنبه اعلام کرد که تحقیقات اداری شهر تکمیل شده است. آنها جلسات دادرسی برای همه کارمندان برگزار کرده اند و اکنون آماده ارائه اطلاعات اضافی به مردم هستند.

سینک روز سه شنبه گفت که قصد دارند 20 ساعت ویدئو و صوت پلیس را بعد از ظهر چهارشنبه آپلود کنند.

جیم استریکلند، شهردار ممفیس، چهارشنبه گفت که این ویدئوها عمدتاً بر عواقب ضرب و شتم نیکولز متمرکز شده است، نه توقف اولیه ترافیک که منجر به آن شد.

استریکلند گفت: «فکر می‌کنم توضیحی خواهید دید که چرا افسران دیگری که در ضرب و شتم تایر نیکولز نقش نداشتند، مجازات شدند.

علاوه بر فیلم، شهر همچنین سوابق ویرایش شده مربوط به اتهامات و تحقیقات اداری علیه افراد درگیر را منتشر خواهد کرد.

این تحقیقات منجر به اتهامات اداری علیه چهار افسر آتش نشانی ممفیس و 13 افسر پلیس ممفیس شد.

سینک گفت که از 13 افسر MPD، هفت نفر اخراج شده اند، سه نفر تعلیق شده اند، دو نفر از اتهامات رد شده اند و یک نفر استعفا داده است.

با توجه به قوانین ایالتی، کارمندی که استعفا داده است، در صورت واجد شرایط بودن برای بازنشستگی، واجد شرایط دریافت مزایای بازنشستگی خواهد بود. این بدان معناست که مالیات دهندگان باید هزینه بازنشستگی او را پرداخت کنند.

آن عضو شورا، جی بی اسمایلی، که گفت از اینکه والدین ردیف نیکولز اساساً هزینه سبک زندگی بازنشسته افسر بازنشسته را پرداخت می کنند، نگران است. این اظهار نظر باعث واکنش حاضران شد.

“این ناراحت کننده است، ناراحت کننده است. چون آن فرد، من از میزان کاری که انجام داده اطلاعی ندارم. اما من می دانم که آنها در چیزی که خیلی علنی اجرا می شد نقش داشتند که در نهایت منجر به کشته شدن یک مرد جوان شد.”

از آنجا که این مورد بسیار نادر است، همانطور که شورا گفت، برخی مناطق خاکستری وجود دارد، به این معنی که تغییرات می تواند در افق باشد.

سینک گفت: «ما باید در مورد اینکه چه تغییراتی، در صورت وجود، باید بر اساس فرآیندهای داخلی خودمان و نه فقط از نظر حقوق بازنشستگی، بلکه از نظر کل فرآیند، ایجاد کنیم، بحث کنیم.

افسران دخیل در دستگیری – تاداریوس بین، دمتریوس هیلی، امت مارتین سوم، دزموند میلز جونیور و جاستین اسمیت – همگی توسط پلیس ممفیس در 21 ژانویه اخراج شدند. آنها به قتل درجه دوم، ضرب و شتم شدید و آدم ربایی شدید متهم هستند. جوخه ای که این افسران به آن تعلق داشتند، معروف به SCORPION Squad، اندکی پس از مرگ نیکولز منحل شد.

همه اقرار به بی گناهی کردند.

روز چهارشنبه، وزارت دادگستری ایالات متحده اعلام کرد که تحقیقاتی را در مورد اداره پلیس ممفیس و واحدهای ویژه آن انجام خواهد داد. وزارت دادگستری گفت که شهردار و رئیس پلیس درخواست تحقیق کردند.

[ad_2]

Leave a reply