“فکر می کنم منزجر کننده است”: ساکنان جکسون برای مشکل زباله راه حلی می خواهند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – با ورود جکسون به هفته سوم بدون جمع‌آوری زباله، ساکنان جکسون از زباله‌های رو به رشد خسته شده‌اند.

زباله ها در خیابان ها، پارکینگ ها و سطل زباله ها شروع به انباشته شدن می کنند. زباله‌ها نیز در امتداد خیابان‌های Longino و Capitol پراکنده می‌شوند که باعث نگرانی همسایگان در مورد سلامتی و تخلیه غیرقانونی آنها می‌شود.

روز دوشنبه جلسه ویژه‌ای برگزار می‌شود تا مشخص شود آیا شورای شهر می‌تواند در پیشنهاد یک فروشنده زباله جدید بدون شهردار جلو برود یا خیر. اما اهالی جکسونی می گویند که به یک راه حل فوری نیاز دارند.

“این وحشتناک است و بدتر و بدتر می شود. بوی شروع به بیرون آمدن می کند. من فقط نگران افراد مسن محله ام هستم، افراد تنها. من باید زباله هایم را به جاهای مختلف ببرم. ارنست اسمیت، رئیس انجمن محله ویردن افزودن، گفت: جایی که من می روم شلوغ است.

نگرانی و نگرانی من این است که سالم نباشد. من جکسون را پاره می کنم. بعد از آن، زشت‌تر می‌شود، زیرا هر چه زباله‌ها بیشتر شود، مگس‌ها بیشتر می‌شوند و افراد بیشتری زباله‌ها را در مکان‌های مختلف پرتاب می‌کنند.. زشت می‌شود.”

“خیلی بد شد. در حال حاضر چیزی که من می بینم تقریباً شبیه این است که ما در یک کشور جهان سوم زندگی می کنیم. من فکر می کنم ما باید یک رای اضطراری نیز داشته باشیم که در آن بتوانیم به همه کسانی که شهروندان نگران نیستند رای بدهیم. من فکر می کنم ما باید بتوانیم انتخاباتی برگزار کنیم تا به کسانی که می خواهیم در آنجا حضور داشته باشند و بهتر از آنچه در حال حاضر داریم به ما خدمت کنند، رای دهیم. ترنس برنز، که در جکسون زندگی می‌کند، می‌گوید: فکر می‌کنم منزجرکننده است.

شهر جکسون از ساعت 8 صبح تا 2 بعد از ظهر روز سه شنبه میزبان یک مکان جمع آوری زباله در مرکز خرید متروسنتر خواهد بود.

مقامات شهر گفتند که دیگر کامیون های تخت یا کامیون های تخلیه زباله را نمی پذیرند.

[ad_2]

Leave a reply