فعالان خواستار بازداشت در پرونده امت تیل هستند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – اعضای خانواده امت تیل و فعالان محلی روز پنجشنبه در جکسون با هم ملاقات کردند تا برای تیل عدالت برقرار کنند و از مقامات خواستند حکم بازداشت کارولین برایانت دانهام را صادر کنند.

این پس از آن صورت می گیرد که هفته گذشته حکم بازداشت برایان دانهام در سال 1955 در دادگاهی در شهرستان لفلور پیدا شد. برایانت دانهام زنی بود که تیل را به سوت زدن به او متهم کرد که منجر به قتل او شد. مرگ او جرقه جنبش حقوق مدنی شد.

وکیل مالیک شاداز گفت که آنها روز چهارشنبه پس از جستجوی همه آدرس های شناخته شده برای برایانت دانهام، رالی، کارولینای شمالی را ترک کردند، اما او جایی پیدا نشد.

شباز گفت: “ما دیروز به آستان او در رالی و همه مکان های شناخته شده رفتیم. مطمئناً، ما معتقدیم که آنها او را پنهان می کنند، اما هیچ مخفیگاهی وجود ندارد، به خصوص نه در رالی.”

پروسیلا استرلینگ، پسر عموی تیل، گفت: “کارولین برایانت باید با عدالت روبرو شود. حداقل کارولین برایانت باید با عدالت روبرو شود. حداقل کارولین برایانت باید در دادگاه از خود دفاع کند. اجازه دهید طرف ماجرا را به او بگوید، و سپس، از آنجا، ما مردم، دادگاه تصمیم می گیرد.»

شباز به همراه فعالان و اعضای خانواده تیل به شهرستان لفلور سفر خواهند کرد. آنها امیدوارند با دادستان منطقه دیوین ریچاردسون ملاقات کنند تا حکم حدود 70 ساله برای برایانت دانهام ارائه شود.

[ad_2]

Leave a reply