فشار “بازگشت به دفتر” بایدن برای کارآفرینان واقعی خبر بدی است

[ad_1]

جو بایدن اخیراً به کارگران گفته است که “زمان آن رسیده که آمریکایی ها به سر کار خود بازگردند و دوباره مراکز بزرگ ما را پر کنند.” اگرچه الهام‌بخش به نظر می‌رسد، اما نادرست است، زیرا افشای بزرگ همه‌گیری این است که دفتر مرکزی دیگر معنی ندارد.

واقعیت: اکثر کارکنان اداری زمانی که از راه دور کار می کنند بهره وری بیشتری دارند. در طول سه دهه گذشته، صنعت کامپیوتر یک زیرساخت محاسباتی سیار ایجاد کرده است که برتر از یک دفتر مرکزی است. برای اثبات این امر به یک بیماری همه گیر نیاز بود.

پس چرا فشار برای بازگشت به وضع موجود زشت? ساده: شرکت‌های بزرگ نمی‌خواهند کارگران در هر جایی حق انتخاب داشته باشند. آن‌ها می‌خواهند کارمندان اسیر شغل‌شان باشند و آنقدر سوخته باشند که در جای دیگری دنبال کار بگردند.

نکته اینجاست: افرادی که می توانند در هر جایی کار کنند، بر زندگی خود قدرت دارند. آنها می توانند تصمیم بگیرند که چه زمانی و چگونه و برای چه کسی کار کنند. آنها می توانند برای پول بیشتر مقاومت کنند و چندین کارفرما را مجبور کنند برای خدماتشان پیشنهاد بدهند، و زمانی که با آنها بدرفتاری می شود یا دستمزد کمتری دریافت می کنند، کار را ترک می کنند.

آخرین چیزی که کارفرمایان بزرگ می خواهند این است که کارگران از کار از راه دور برای به دست آوردن مجدد قدرت بر زندگی و شغل خود استفاده کنند. شرکت‌های بزرگ تریلیون‌ها دلار در املاک تجاری سرمایه‌گذاری کرده‌اند که دیگر ضروری نیستند و در نتیجه یک بدهی مالی بزرگ دارند.

غرور در کار نیز وجود دارد. اپل تقریباً 5 میلیارد دلار (!) برای بزرگترین دفتر باز جهان هزینه کرد. آیا تیم کوک احتمالاً اعتراف می کند که چیز بدیهی را ندیده است: اینکه محصولات شرکتش چنین ساختارهایی را منسوخ کرده است؟

شاید مهم‌ترین دلیلی که شرکت‌های بزرگ کار از راه دور نمی‌خواهند این است که کار از راه دور این امکان را برای شرکت‌های کوچک و کارآفرینان فراهم می‌کند تا به استعدادهای کلیدی دسترسی پیدا کنند که در غیر این صورت در شغل رفت و آمدی قفل می‌شوند.

شرکت‌های بزرگ (با کمک دولت‌های بزرگ) که تلاش می‌کنند کار از راه دور را از بین ببرند، نمونه دیگری از نکته‌ای است که من در چند سال گذشته بیشتر سعی کرده‌ام به آن اشاره کنم: اگر کارآفرین هستید، تجارت بزرگ دشمن است

من متوجه هستم که بسیاری از کارآفرینان کول اید را نوشیده اند و فکر می کنند که علایق آنها با افرادی مانند تیم کوک یا ایلان ماسک مطابقت دارد. اما هیچ چیز نمی تواند دور از حقیقت باشد. به‌محض این‌که کارآفرینان نوپا به نیروی کارشان می‌پیوندند.

به همین دلیل است که کارآفرینان باید در برابر هرگونه تلاشی برای کاهش جذابیت کار از راه دور عقب نشینی کنند. آخرین چیزی که کسب و کارهای کوچک می خواهند این است که شرکت های بزرگ کنترل زندگی کارگران خود را دوباره برقرار کنند.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]