فروشگاه جکسون والگرینز در این ماه تعطیل می شود

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – Walgreens در خیابان Woodrow Wilson در جکسون به زودی درهای خود را می بندد. این تجارت تقریباً 30 سال است که وجود دارد.

کنت استوکس، عضو شورا، بخش 3، نگران این است که چگونه تعطیلی بر ساکنان منطقه تأثیر می گذارد.

در مورد افراد مسن چطور؟ در مورد بیماران چه؟ بیا اینجا به این داروخانه چون به مردم اینجا اعتماد دارند. وقتی به سن خاصی رسیدی، برایت آسان نیست که اجازه بدهی کسی بهت دارو بدهد چون می تواند تو را بکشد. وقتی این راه اعتماد را ایجاد کرد و بعد از آن استفاده کرد. استوکس گفت که داروخانه ها دور از این شهروندان مسن کاملاً اشتباه است.

دفتر شرکت Walgreens به WJTV 12 News تأیید کرد که تصمیم برای بستن مکان خیابان 380 W. Woodrow Wilson تصمیم دشواری بود و آخرین روز عملیات 14 نوامبر است.

همانطور که ما به عنوان یک رهبر در مراقبت های بهداشتی گسترش می دهیم، بر روی بهترین پاسخگویی به نیازهای بیماران و مشتریان در جوامعی که به آنها خدمات می دهیم با ایجاد شبکه مناسب فروشگاه ها در مکان های مناسب تمرکز می کنیم. هنگام مواجهه با وظیفه چالش برانگیز ارزیابی اینکه آیا باید یک مکان را ببندید، عوامل مختلفی در نظر گرفته می شوند، از جمله مواردی مانند پویایی بازار محلی و تغییرات در عادات خرید بیماران و مشتریان ما، برای مثال.

در بیشتر موارد، بیماران نیازی به هیچ اقدامی ندارند. ما به طور خودکار پرونده های داروخانه آنها را به نزدیکترین Walgreens منتقل می کنیم، که در این مورد مکان Walgreens در 955 N. State در جکسون خواهد بود. بیماران در مورد چنین تغییراتی از طریق پست و وسایل دیگر اطلاعیه دریافت می کنند تا جزئیاتی در مورد دسترسی مداوم به نسخه ها و سایر خدمات خود ارائه دهند.

کریس لاتان، ارتباطات شرکتی

[ad_2]

Leave a reply