فرمول این بنیانگذار برای هدایت یک تجارت موفق: مراقبت از خود و برنامه ریزی هوشمند

[ad_1]

آن مک‌نیل در اوایل زندگی حرفه‌ای خود، رویکرد مدیریت زمان بسیار متفاوتی نسبت به اکنون داشت. مک نیل، موسس و مدیرعامل MCO Construction and Services، یک شرکت مشاوره مستقر در میامی که می‌گوید: «من از آن دسته افرادی بودم که اگر قرار بود ساعت هشت سر کار باشم، ساعت هفت و نیم بیدار می‌شدم. با شرکت های بخش خصوصی که در پروژه های زمین بخش دولتی کار می کنند، شریک می شوند.

پس از شورش‌های مسابقه‌ای در سال 1980 در میامی، مک‌نیل تصمیم گرفت نقش خود را به‌عنوان مدیر قرارداد گروه هواپیماسازی پرت اند ویتنی کنار بگذارد تا به یک کارآفرین تبدیل شود و به بازسازی محله‌های آسیب‌دیده بپردازد. امروز این مرد 68 ساله در برنامه ریزی برای هر ساعت از روز خود برای مدیریت یک شرکت تقریباً 30 کارمند بسیار عمدی است. پیروی از آموزه های ناپلئون هیل، نویسنده بیاندیشید و ثروتمند شوید، او رابطه خود را با زمان تغییر داد. او می‌گوید: «همه ما سه مجموعه هشت تایی داریم – هشت ساعت کار، هشت ساعت برای خواب، و هشت ساعت برای انجام هر کاری که شما انتخاب می‌کنید. “من نتوانستم با بلند شدن در ساعت 7:30 به اهدافم برسم.”

مک نیل روز خود را در ساعت سه صبح آغاز می کند، با یک روال مراقبت از خود روزانه که او آن را “جراحی ذهنی شفاف” می نامد که شامل دعا، یادداشت روزانه، خواندن و ورزش است. در طول دو ساعت رفت و آمد خود از وست پالم بیچ به دفتر MCO در میامی، او سعی می کند حداقل چهار تماس تلفنی برقرار کند. اگر ترافیک بیش از حد معمول باشد، او به دیگری فشار می آورد.

این همان نوع فداکاری است که به پیمانکار و مشاور عمومی دارای مجوز کمک کرده است که از زمان تأسیس شرکت در سال 1983، از طریق موقعیت‌هایی که عزم او را آزمایش می‌کند، در تجارت بماند. مک‌نیل می‌گوید: «من فکر می‌کنم چالش‌های ما فقط فرصت‌هایی هستند که در لباس کار پنهان شده‌اند.

او به یکی از این موانع اشاره می کند، زمانی که برای ایمن سازی پروژه ای کار می کرد که در ساختمان اداری و پارکینگ ایستگاه پلیس شهر پالم بیچ غربی کار می کرد. دولت پیشنهاد وی را بر اساس ارزیابی وی از صلاحیت فنی پیشنهاد دهندگان، رتبه ششم از 12 را به خود اختصاص داد. مک‌نیل می‌گوید: «همه دور شدند و گفتند که به کار بعدی می‌روند. من موضوع بعدی را نداشتم که به سراغش بروم. مدام می‌گفتم، “ما می‌توانیم این را ببریم.” او تشخیص داد که روند مناقصه برای صنعت مردسالار نسبت به زنان – به‌ویژه زنان سیاه‌پوست – تعصب داشت و اعتراض کرد. . پس از یک نبرد یک ساله او توانست ثابت کند که شرکتش واجد شرایط ترین مناقصه است و برنده قرارداد شد.

از حدود 20 سال پیش، MCO مدل کسب و کار خود را تغییر داد. پیش از این، این شرکت وظایفی مانند مدیریت پروژه، نصب دیوار خشک و نظارت بر انطباق را به عنوان پیمانکار ردیف دوم برای پروژه‌هایی از جمله ترمینال جنوبی فرودگاه بین‌المللی میامی به ارزش 700 میلیون دلار و FTX Arena به ارزش 200 میلیون دلار انجام داده بود. اکنون خدمات ساخت و ساز “نرم” را ارائه می دهد، از زمان بندی بازرسی تا استخدام پرسنل مدیریت پروژه. مک نیل می گوید: “تمرکز من اکنون بر ساختن افرادی است که پروژه ها را می سازند. ساختن برنامه هایی که جوامع را می سازند.” ما افراد خوب را نگه می داریم و سپس می توانیم آنها را به صورت استراتژیک در جایی قرار دهیم که افرادی که شبیه ما هستند در موقعیتی نیستند.”

مک نیل خارج از کارش در MCO، سخنران و مربی اصول تعادل بین کار و زندگی است. او همچنین به‌عنوان رئیس انجمن ملی زنان سیاه‌پوست در ساختمان، سازمانی که در سال 2010 برای رسیدگی به چالش‌هایی که زنان سیاه‌پوست کارآفرین در صنعت خود با آن مواجه هستند، تأسیس کرد، خدمت می‌کند. این گروه مستقر در میامی به بیش از 200 عضو خود این فرصت را می دهد تا شبکه سازی کنند، استراتژی داشته باشند، در صدر پیشرفت های صنعت قرار بگیرند و مجموعه مهارت های خود را بهبود بخشند.

در آخرین سال مالی خود، MCO 2 میلیون دلار درآمد داشت. اما مک‌نیل کسی نیست که بتواند روی موفقیت‌های خود تکیه کند و می‌گوید صاحبان مشاغل مشتاق نیز نباید این کار را انجام دهند. “اگر در طول روز هشت ساعته خود یک ساعت در محل کار خود داشته باشید، با آن چه کار می کنید؟” او می پرسد. “من همه مشتریان خود را که کارآفرین داخلی هستند – که دارای مشاغل و همچنین شغل هستند – تشویق می کنم که یک ساعت از وقت ناهار را صرف کنند تا به ماشین شما بروند، به اتاق استراحت بروند، به اتاق خانم ها بروند و سرمایه گذاری کنند. یک ساعت در روز در مورد کسب و کار خود و خودتان.”

[ad_2]