فرماندار می سی سی پی لوایحی را برای تقویت بیمارستان های دولتی امضا می کند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – فرماندار تیت ریوز (R-Miss.) اعلام کرد که سه لایحه قانونی برای تقویت بیمارستان ها و افزایش تعداد متخصصان پزشکی در می سی سی پی امضا کرده است.

فرماندار لایحه 271 مجلس نمایندگان و لایحه 2372 سنا را امضا کرد که برنامه کمک هزینه تاب آوری بیمارستان می سی سی پی را تأسیس کرد و بیش از 103 میلیون دلار در این برنامه سرمایه گذاری کرد. او همچنین لایحه 2371 سنا را امضا کرد که برنامه های کمک مالی متعددی را برای گسترش برنامه های آموزشی حرفه ای بهداشت در سراسر ایالت ایجاد می کند.

ریوز گفت: “این لوایح نشان دهنده پیروزی های بزرگ برای سیستم مراقبت های بهداشتی می سی سی پی است.” «اهالی می سی سی پی مستحق دسترسی به گزینه های مراقبت بهداشتی با کیفیت بالا در سراسر ایالت هستند. به همین دلیل است که من این لوایح را امضا کردم که به تقویت بیمارستان‌های ایالت ما کمک می‌کند، مراقبت‌های باکیفیت را برای می‌سی‌سی‌پی‌ها تضمین می‌کند، و تلاش‌ها برای حفظ و جذب متخصصان پزشکی جدید را به‌طور چشمگیری گسترش می‌دهد. ما به سرمایه گذاری در می سی سی پی سالم تر ادامه خواهیم داد.”

فرماندار گفت که این بودجه برای بهبود و حفظ دسترسی به خدمات بیمارستانی می سی سی پی برای مردم می سی سی پی در سراسر ایالت در نظر گرفته شده است. لایحه 271 مجلس 103.7 میلیون دلار برای برنامه کمک هزینه تاب آوری بیمارستان می سی سی پی تازه ایجاد شده توسط وزارت بهداشت اختصاص داده است.

لایحه 2372 سنا فرمول اعطای این دلارها به بیمارستان های می سی سی پی را تعیین می کند و وزارت بهداشت را مسئول توزیع کمک های مالی می کند.

این لوایح سرمایه‌گذاری مستقیمی را در بیمارستان‌های سراسر ایالت انجام می‌دهد تا عملکرد مالی آن مؤسسات را تقویت کند و به تضمین گزینه‌های مراقبت مداوم برای می‌سی‌سی‌پی‌ها کمک کند.

[ad_2]

Leave a reply