فرماندار می سی سی پی لایحه جنجالی 1020 مجلس نمایندگان را امضا کرد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – فرماندار تیت ریوز (R-Miss.) لایحه 1020 مجلس را به قانون امضا کرد.

بر اساس این لایحه، پلیس کاپیتول صلاحیت اصلی را در محدوده منطقه توسعه یافته مجتمع متروپولیتن (CCID) خواهد داشت. پلیس جکسون صلاحیت ثانویه خواهد داشت.

این لایحه همچنین به برخی از مناطق با اکثریت سیاه‌پوست شهر اجازه می‌دهد – که اکثر آنها محله‌هایی با اکثریت سفیدپوست هستند – تحت صلاحیت یک سیستم قضایی جدید قرار بگیرند. طبق گزارش Clarion-Ledger، این سیستم جدید افرادی را که به جرم جنایات محکوم می شوند، به جای زندان های شهرستانی به زندان های ایالتی می فرستد.

این توسط قضاتی که توسط رئیس دادگاه عالی ایالت منصوب شده توسط جمهوری خواهان منصوب می شوند و دادستان هایی که توسط دادستان کل جمهوری خواه منصوب می شوند اداره می شود، نه منتخب.

ریوز گفت: “واقعیت این است که جکسون پتانسیل بسیار زیادی دارد. اینجا پایتخت و قلب ایالت ما است. اینجا جایی است که من بیش از یک سوم عمرم را در آن زندگی کرده ام.” اما جکسون باید بهتر باشد. مرکز شهر جکسون باید به اندازه کافی ایمن باشد تا آهنربایی برای جوانان با استعداد باشد تا بیایند و زندگی کنند، کار کنند و خلق کنند. این قانون کل مشکل را حل نمی‌کند، اما اگر بتوانیم یک تیراندازی را متوقف کنیم، اگر بتوانیم به یک تماس دیگر با 911 پاسخ دهیم – یک قدم به جکسون بهتر نزدیک‌تر شده‌ایم. من از پذیرش وضعیت موجود خودداری می کنم. تا زمانی که من فرماندار هستم، ایالت به مبارزه برای خیابان‌های امن‌تر برای همه می‌سی‌سی‌پی‌ها، صرف نظر از سیاست، نژاد، عقیده یا مذهب آن‌ها – صرف نظر از اینکه چگونه توسط فعالان لیبرال یا در رسانه‌های ملی به تصویر کشیده می‌شویم، ادامه خواهد داد.

جارویس دورچ، مدیر اجرایی ACLU از می سی سی پی می گوید: «ساکنان جکسون بیش از هر کس دیگری شهر ایمن تر می خواهند، اما امنیت عمومی واقعی اینگونه به نظر نمی رسد. «اگر قانونگذاران ایالتی ما واقعاً می‌خواستند به مبارزه با جرم و جنایت کمک کنند، دلارهای مالیاتی بیشتری را در برنامه‌های بهداشت روانی و مبارزه با فقر سرمایه‌گذاری می‌کردند تا بهتر از همه جوامع ما حمایت کنند، نه اینکه راه‌های جدیدی برای سرکوب و برتری ساکنان سیاه‌پوست این ایالت بیابند. هیچ کس نباید در ترس از هدف قرار گرفتن، آزار و اذیت یا کشته شدن توسط مجریان قانون زندگی کند، به ویژه در محله خود.»

استاندار اعلام کرد که لوایح زیر را نیز امضا کرده است:

  • لایحه 2343 سنا صلاحیت پلیس کاپیتول را در منطقه بهسازی مجتمع کاپیتول گسترش می دهد. این به پلیس کاپیتول صلاحیت اولیه در CCID و حوزه قضایی فرعی در جکسون می دهد.
  • لایحه مجلس 795 جریمه ها و مجازات های دزدی از مغازه در می سی سی پی را افزایش می دهد.
  • لایحه 2101 سنا حداقل مدت حبس را برای فرار از جنایت یا فرار از افسر مجری قانون افزایش می دهد، حداقل مدت حبس را برای جنایت یا سرقت اتومبیل و سرقت مسلحانه اتومبیل افزایش می دهد و تضمین می کند که این حداقل مجازات های اعمال شده کاهش یا متوقف نمی شود.

[ad_2]

Leave a reply